Náš tip: Štýlová kľúčenka naplnená legendárnym ochucovadlom

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Horúca novinka: Podravka do vrecka je späť!

Ochucovadlo na vás však nemusí čakať len v kuchyni na poličke či v komore. Môžete si ho zobrať do sebou a vyladiť každé jedlo k svojmu štýlu kedykoľvek a kdekoľvek! Ako na to? Určite ste už postrehli skvelú správu, ktorá preletela Slovensko – limitovaná edícia Podravka do vrecka je späť! Štýlová kľúčenka naplnená legendárnym Ochucovadlom Podravka je opäť v hre, a to doslova. Môžete ju totiž teraz vyhrať v skvelej súťaži a nielen to: ak budete mať o štipku viac šťastia, získate dokonca výlet do svetoznámej reštaurácie Salt Bae v Londýne! Chcete mať chutnejší život? Kliknite na ktvojmustylu-podravka.sk a zistite viac.

Nelimitujte svoje chute

Bez lásky k dobrému jedlu by to nebolo skrátka ono. Aj z tohto dôvodu vzniklo legendárne Ochucovadlo Podravka, ktoré poznajú všetky generácie! Unikátne spojenie kvalitných korenín a sušenej zeleniny tvorí nenapodobiteľnú a originálnu chuť, ktorou nepohrdnú ani skúsení kuchári. Na Ochucovadlo Podravka sa môžete vždy spoľahnúť!

S Ochucovadlom Podravka zažijete bohatú chuť obľúbených jedál, pretože každé jedno ním vyladíte podľa svojho štýlu. Bez limitov, presne podľa seba a tak, ako to máte radi. A to doslova, nakoľko legendárna limitovaná edícia Podravka do vrecka je opäť na scéne a v žiari reflektorov! Vďaka tejto štýlovej kľúčenke naplnenej Ochucovadlom Podravka môžete dochutiť čokoľvek, kedykoľvek a kdekoľvek. Viac na ktvojmustylu-podravka.sk.

Štipka „Podravky“ a skvelé jedlo je na svete

Neobmedzené použitie Ochucovadla Podravka nabáda k najrôznejším kulinárskym dobrodružstvám. Bez limitov a vždy so skvelým výsledkom: vynikajúcou chuťou nových či známych jedál. Polievky, mäso, pečené zemiaky či slané koláče, to všetko chutí so štipkou „Podravky“ ešte lepšie. S Ochucovadlom Podravka mladšia generácia dokonca experimentuje a ochucuje si ním maslový krajec chleba, ba dokonca aj sushi! Čo poviete, vyskúšate? 🙂

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokDigitálna doba a vzťahy: Vplyv technológií na intimitu a komunikáciu
Ďalší článokKúpele, víno a zmyselnosť. Aj to je novinka Vlčí brloh
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.