Chcete podlahu, ktorá bude spájať overenú klasiku a modernosť?

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Vedeli ste, že aj podlaha dokáže zvýšiť hodnotu nehnuteľnosti? A nemyslíme len krátkodobo, chvíľu po rekonštrukcii, ale aj z dlhodobého hľadiska. Samozrejme ak si vyberiete podlahu, ktorá je schopná vydržať kľudne aj niekoľko generácií.

Drevené parkety vydržia skoro večnosť

A presne takúto výdrž majú kvalitné drevené parkety ter Hürne. Áno, drevené parkety patria k drahším podlahám, ale investícia je to veľmi výhodná. Jednak z toho dôvodu, že drevené parkety zvyšujú hodnotu nehnuteľnosti, keďže sú schopné skutočne vydržať aj niekoľko desaťročí.

Investovať do drevených parkiet sa však oplatí aj z iného dôvodu. Aj keď sú odolné, môžu sa samozrejme poškodiť. Avšak to nie je takmer žiadny problém. Veľmi ľahko je totižto možná renovácia poškodeného miesta bez toho, aby ste museli meniť celú podlahu ako pri rôznych iných druhoch podlahových krytín.

A dizajn? Tak o ten sa pri drevených parketách báť nemusíte. Drevo je nadčasový materiál, ktorý sa hodí nielen do „retro“ interiérov, ale aj do moderne zariadených. A kdekoľvek ho použijete, navodzuje atmosféru luxusu a kvality.

Moderný vinyl v klasickom štýle ukladania? Priam dokonalá kombinácia

Aj napriek tomu, že zmysel investície do drevených parkiet je veľký (ako sme si aj vysvetlili) ak vás tlačí rozpočet, jednoducho to bude mimo vaše možnosti. Ak však aj v takomto prípade chcete podlahu, ktorá bude spájať históriu so súčasnosťou, môžete to dosiahnuť vďaka krásnej vinylovej podlahe Herrringbone.

Takzvaná rybia kosť je klasickým tvarom ukladania podlahy. Hodí sa nielen do klasicky ladených interiérov, ale aj do tých moderných. Výhodou takéhoto ukladania je, že opticky zväčšuje priestor. A tým, že bude podlaha z vinylu, získate podlahovú krytinu, ktorá znesie takmer všetko.

Oproti dreveným parketám majú vinylové podlahy hlavnú výhodu vo vodeodolnosti. Áno aj drevené parkety sú trvácne, ale s vlhkosťou si príliš „nerozumejú“. Vinyl má zase výraznú nevýhodu hlavne v tom, že pri väčšom poškodení je často nutné vymeniť celú podlahu.

Zdroj obrázka:

Autor: Steener / Shutterstock.com

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokŠportujete? Tieto potraviny by nemali chýbať vo vašom jedálničku
Ďalší článokSte žiarlivá alebo posadnutá? Rozoznajte to skôr než bude neskoro
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.