Cestujete na výlet? Pripravte na to aj svoje auto

výlet
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Ak už máte po krk zimy a dopriali by ste si výlet, kde nie je potrebné mať pri sebe lyže a lyžiarky, teraz je ten správny čas nejaký podniknúť! Jar je už blízko, čo si môžete všimnúť najmä na lietajúcom hmyze a zakvitnutých stromoch.

Okrem seba je ale nutné, aby ste na výlet pripravili aj vaše auto. Ak už máte prvú pozimovú návštevu umývarky za sebou, okrem vonkajšej očisty je potrebné ho očistiť  aj zvnútra. Nezabudnite si ho pred výletom dôkladne povysávať. Okrem toho si očistite okná, pretože cez špinavé by ste dobre nevideli na cesty, a ľahko by ste mohli spôsobiť dopravnú nehodu.

Vložte vaničky do kufra

Nielen priestor na sedenie, ale priestor v kufri si zaslúži vašu pozornosť. Do tohto priestoru budete pochopiteľne ukladať všetku batožinu. Aby ste hneď po príchode a otvorení kufra neostali v nemom úžase, dajte si do kufra vaničku. Tá zabráni tomu, aby vám batožina počas cesty nelietala z jednej strany na druhú.

Vyčistite gumené rohože do auta

Keď budete vysávať interiér, najprv vyberte gumené rohože, aby ste sa dostali na priestor pod nimi. Keď ich už budete mať vyložené, ľahko ich prejdete mokrou handrou, a čo je lepšie, vystriekate vapkou. Mokré ich prehoďte na sušiak a do pár minút ich máte suché.

Vložte cestovnú chladničku

Ak cestujete najmä cez leto, určite oceníte studenú vodu vždy po ruke. Ako inak dosiahnete v niekoľko stupňových horúčavách, aby bol nápoj aj po niekoľkých hodinách studený? Jedine tým, že si do auta vložíte cestovnú chladničku. Dajte si ju však tak, aby nikomu nezavadzala. Ideálne by bolo, keby ste ju mali pod nohami. Niekedy však budete nútení dať ju do kufra. Dávajte ale pozor na to, aby ste svoje auto nepreťažili.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokAko stráviť víkendové popoludnia vo dvojici
Ďalší článokMiniatúrne diela na každý deň zachytené okom umelca
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.