Miniatúrne diela na každý deň zachytené okom umelca

miniaturne diela
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Videli ste už mesto z hracích kociek, pieskovú pláž v púdri, hranolkovú vatru s kečupom či horolezca na kopčeku zmrzliny? Ak si myslíte, že je to nemožné, potom ste ešte nenaďabili na tieto miniatúrne diela, ktoré má na svedomí japonský umelec Tatsuyu Tanaku. Ten totiž už viac ako štyri roky vytvára zábavné snímky s plastovými postavičkami.

Umelec fotografuje netradičné snímky už od roku 2011. Ako objekty pre svoje atypické diorámy si vyberá veci, s ktorými sa bežne stretávame. Jedlo, kancelárske potreby, nápoje či iné potreby z domácnosti využíva na doplnenie dynamického prostredia k plastovým „modelom“. Na instagrame má už viac ako 2750 príspevkov a sleduje ho cez 435 000 ľudí. Pridáte sa aj vy do jeho miniatúrneho sveta? Viac fotiek nájdete v jeho miniatúrnom kalendári

miniatérne diela miniatúrne diela miniatúrne diela miniatúrne diela miniatúrne diela miniatúrne diela miniatúrne diela miniatúrne diela miniatúrne diela miniatúrne diela miniatúrne diela miniatúrne diela miniatúrne diela miniatúrne diela miniatúrne diela miniatúrne diela miniatúrne diela miniatúrne diela

 

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokCestujete na výlet? Pripravte na to aj svoje auto
Ďalší článokVeľké jarné upratovanie! Triky, ako ho zvládnuť
Mojou vášňou je písanie. Začalo to textami piesní, pokračovalo písaním pre médiá ako Topky.sk, Magazín Plus 1 Deň, Magazín EXclusive a prácou v oblasti marketingu a Public Relations. Okrem Magazínu Deň ženy sa venujem aj svojej PR agentúre Lenita Public Relations a tiež skladaniu piesní a spevu v hudobnom projekte Freya.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.