Ako stráviť víkendové popoludnia vo dvojici

vikend
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Sobota a nedeľa sú jednoznačne najobľúbenejšie dni v týždni a väčšina z nás by sa potešila, keby iné dni vôbec neexistovali. Nemuseli by sme chodiť do práce a venovali by sme sa len svojej rodine a svojim partnerom.

Ak ale s partnerom ešte nemáte rodinku, užívate si voľno len vy dvaja. Poradíme vám, ako stráviť víkendové popoludnia vo dvojici, bez toho, aby ste sa čo i len chvíľku nudili.

Divadlo, kino

Popularita kín a divadiel v poslednej dobe neuveriteľne stúpa. A čo je dobré, mnoho mladých párov sa namiesto navštevovania diskoték a koncertov rozhodlo radikálne zmeniť svoj postoj k umeniu (divadlám) a začalo ich pravidelnejšie navštevovať. Ak zrovna nemáte žiaden plán na víkend, prečo nepodniknúť so svojou polovičkou návštevu divadla alebo kina? Filmy stále vychádzajú a divadelné predstavenia pribúdajú. Jediné, čo vás možno bude trápiť, je to, že budete musieť dlhšie sedieť na kožených sedačkách v kine alebo v divadle. Takúto obetu ale budete musieť podstúpiť, ak si chcete dopriať kvalitný kultúrny zážitok.

Prechádzka v prírode a návšteva kaviarne

Po chutnom víkendovom obede dobre padne, keď sa so svojou milovanou polovičkou rozhodnete ísť na prechádzku. Nie je nutné, aby ste v nepriaznivom počasí mrzli alebo mokli vonku, keď môžete doma sedieť pri krbe a túliť sa. Pokiaľ je krásne, a máte chuť, vyrazte si. Čerstvý vzduch vplýva dobre nielen na vaše dýchacie cesty, ale aj na náladu – odbúrava stres. A toho máte každý určite dosť, nemyslíte? Cestou z prechádzky sa môžete pokojne zastaviť v obľúbenej kaviarničke a dopriať si chutná kávu či čaj. Ak to počasie umožňuje, odporúčame sadnúť si na slnku odolné dizajnové stoličky, ktoré má samotná kaviareň k dispozícii. Sú najpohodlnejšie na dlhé sedenie.

Domáce ničnerobenie

Ako stráviť víkendové popoludnia, keď nie poobedným leňošením na posteli alebo rovno na sedacej súprave? Domáce ničnerobenie je pre dvojice azda najlepším plánom na víkend po nie príliš ľahkom pracovnom týždni. Samozrejme, ničnerobenie si náš organizmus doslova vyžaduje. Sem-tam ale zmeňte svoje klasické návyky. Partnerovi urobte radosť tým, že mu kúpite zájazd na finále Audi Cup alebo na iné futbalové zápasy.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokSezóna grilovačiek začína. Ako sa na ňu pripraviť?
Ďalší článokCestujete na výlet? Pripravte na to aj svoje auto
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.