Bytové doplnky, ktoré vám pomôžu zútulniť váš domov

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Náš domov si z času na čas zaslúži menšiu zmenu, nový impulz. Meniť nábytok, kým je ešte funkčný, nemá zmysel, preto by ste zmenu mali hľadať v ponuke bytových dekorácií. My ženy rady vyberáme dekorácie a doplnky do domácnosti. Plníme si zložku na Pintereste a neustále hľadáme inšpirácie na internete.

Zopár nápadov na bytové doplnky vám ponúkneme aj my. Čo na ne hovoríte?

Prehoz na posteľ

Má chrániť posteľné obliečky pred tekutinami, prachom, vlasmi a inými špinkami. Zároveň však plní dekoračnú funkciu – vytvára dojem pompéznosti a dodáva interiéru správny nádych prepychu.

Ak máte malé deti, poprípade nechcete, aby vám bolo vidieť vaše posteľné obliečky, vyberte si z ponuky prehozov ten najluxusnejší prehoz na posteľ. Dávajte si pozor hlavne na rozmery prehozov. Predávajú sa v rôznych rozmeroch a v ponuke nájdete prehozy na jednolôžkovú, ale aj dvojlôžkovú posteľ.

Odporúčame vám prehozy zladiť s dekoračnými vankúšmi na posteli. Ak žiadne nemáte, vyberte si ich priamo s prehozmi. Tieto doplnky budú k sebe dokonale ladiť a vašu posteľ skrášlia.

Prehozy na sedacie súpravy

Ošúchanú sedaciu časť sedačky môžete dokonale prekryť štýlovou dekou, alebo ešte lepším prehozom na sedaciu súpravu. Prehozy jednoducho hodíte do práčky a môžete ich opäť navliecť na sedačku. Ak sa vám náhodou podarí znečistiť sedačku, môže sa stať, že fľaky neodstránite.

Prehozy na gauč, podobne ako aj prehozy na posteľ, plnia ochrannú funkciu, no zároveň aj dekoračnú.

Ak chcete zútulniť obývačku, siahnite jednoznačne po prehoze.

Drevené a sádrové písmenká

Ak už ste prešli viacero zaujímavých nápadov, ako zariadiť interiér, určite ste si všimli, že vo väčšine dominovali písmenká na policiach. Jedná sa o drevené alebo sádrové písmenká, ktoré majú vytvárať určité slovné spojenie, ktoré má svoje posolstvo. Väčšinou sa jedná o slová: HOME, RELAX, LOVE, poprípade o písmenká určujúce iniciály majiteľov nehnuteľnosti. Ak takéto nič nemáte, skúste sa v najbližšom obchode s bytovými doplnkami porozhliadnuť po takejto dekorácii. Zaručene vám zútulni miestnosť, kde sa bude nachádzať.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokMáme pre vás tip na oddych: Dovolenka v Jasnej
Ďalší článokHistorická lahôdka Nadpozemská melódia vás určite nesklame
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.