Ako začať podnikať? Užitočné rady pre ženy – podnikateľky

podnikať
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

My ženy sme jednoducho také. Ideme si za svojim cieľom, aj keby sme mali ísť cez mŕtvoly. Častokrát však v zamestnaní bývame utláčané a ani výmena zamestnania nám niekedy nedokáže pomôcť. Ak vás láka vyskúšať niečo nové, čo tak skúsiť podnikať? Každú z nás baví niečo iné a nie je nič lepšie, keď svoju záľubu môžete premeniť do podnikateľských aktivít.

Vlastný nápad si poistite

Ak ste niečo vymysleli a nechcete, aby vám váš nápad niekto ukradol, poistite si ho tým, že si na daný produkt registrujete národnú ochrannú známku. Darmo budete vymáhať odškodné od firmy, ktorá vám prebrala nápad, keď ste ho nemali chránený ochrannou známkou. Ak chcete byť úspešné, chráňte si svoj poklad. Potom už bude neskoro lamentovať, že ste si ho nepoistili. Nezabúdajte, že v hre sú obrovské peniaze a ak je nápad dobrý a preberie vám ho niekto, vy v danej činnosti nebudete môcť pokračovať. Ochranná známka vám to nedovolí.

Využite možnosť ušetriť na kancelárskych priestoroch

Ak vás od podnikania odrádzali predražené kancelárske priestory, existuje možnosť ako podnikať, ale zároveň neplatiť drahý nájom za kancelárske priestory. Odporúčame vám využiť lacné lukratívne sídlo v Bratislave. Získate sídlo firmy na prestížnej bratislavskej adrese, ktoré vám prinesie prestíž a ešte vám ušetrí mesačne niekoľko stoviek eur za prenájom / prevádzkovanie kancelárskych priestorov.

Nebojte sa investovať do kvalitnej kancelárskej techniky

Ak sa rozhodnete pre lukratívne sídlo v hlavnom meste, na prevádzkovanie vlastnej firmy budete potrebovať tak či tak kvalitnú kancelársku techniku. Ako podnikateľka – začiatočníčka by ste si mali vyberať predovšetkým kvalitný počítač, tlačiareň, najspoľahlivejšie tonery Canon, kvalitné šanóny na odkladanie faktúr/ potrebných dokumentov, písacie potreby atď.

My ženy sme poriadkumilovné a potrebujeme mať vo všetkom systém. Ak chcete, aby sa vaše podnikateľské aktivity ujali a boli ste konkurencieschopné, držte sa týchto rád.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokAkú bundu a tričko si obliecť na vysokohorskú turistiku?
Ďalší článokCara Delevingne: Svetoznáma modelka a herečka napísala knihu
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.