Ako zabrániť stereotypu, aby vám ničil vzťah?

zabrániť stereotypu
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

V každom vzťahu sa časom objaví. Byť dlhé roky spolu bez hádok, menších nezhôd jednoducho nejde a tí, ktorí žijú s jedným partnerom dlhé roky, to môžu len potvrdiť. Stereotyp je vo vzťahu potrebný, pomáha naštartovať vzťah, avšak pri dlhodobej ignorácii problémov môže byť veľmi nebezpečný. Ako zabrániť stereotypu, aby vám ničil vzťah?

Prejavy lásky – objatie, milé slová, vyznania lásky

Materiálne darčeky mnohé páry berú ako utužovanie vzťahu, niekedy to však nie je len o tých materiálnych darčekoch. Samozrejme, chceme a túžime po krásnych kvetinových boxoch a sladkých luxusných bonboniérach, avšak viac nás dokážu potešiť milé slová, slová, ktoré zdôrazňujú partnerovu úctu k vám. Prejavy lásky, ako objatie, milé slová, pochvala a vyznania lásky váš vzťah ochránia pred stereotypom a zabránia problémom, ktoré by viedli k úplnému odlúčeniu partnerov.

Spoznávajte nové miesta

Kedy ste boli naposledy na výlete vo dvojici? Kedy ste videli nové miesta, ktoré vás úplne očarili? Čím sme starší a čím máme viac povinností, akosi zabúdame na to, že čas strávený vo dvojici pomáha utužovať vzťah a chrániť ho pred stereotypom.

Choďte na výlet, na miesto, kde ste už dlho túžili ísť, len vám to časovo nevychádzalo. Uvidíte, že spoznávaním nových miest utužíte váš vzťah, takže vás ani stereotyp vo vzťahu trápiť nebude.

Financie môžu byť síce problémom, neznamená to však, že musíte cestovať stovky kilometrov od domova. Stačí si zájsť do krásnej reštaurácie v meste, kde žijete, ísť na prechádzku do lesa v blízkosti bydliska alebo ísť na nové divadelné predstavenie.

Prekvapujte sa

Príjemné prekvapenia dokážu tiež ochrániť vzťah pred stereotypom. Partner by mohol vyskúšať donášku kvetov. Ak ale žijete v Bratislave, odporúča sa osloviť kvetinárstvo, ktoré ponúka donášku kvetov v Bratislave. Ide predovšetkým o čerstvosť kytice.

Ďalej môžete pripraviť večeru pri sviečkach, upiecť chutný obľúbený koláč, otvoriť si vínko a vychutnávať si spoločnosť milovanej osoby.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokNajťažšie chvíle vám pomôže zvládnuť profesionálny prístup pohrebníctva
Ďalší článokAko si dobre vybrať nový byt? Poradíme vám, na čo sa najviac sústrediť
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.