Čo robiť, aby bolo vaše rande úspešné?

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Dlho ste na tento okamih čakali a už je to tu! O niekoľko hodín sa máte stretnúť s mužom, s ktorým ste si zatiaľ len dopisovali, ale teraz sa máte osobne stretnúť a máte veľký strach, že všetko dopadne zle? Nemyslite negatívne a pripravte sa na túto chvíľu. Čo robiť, aby bolo vaše rande úspešné? 

Buďte vždy sama sebou

Pretvárkou si muža určite nezískate. Buďte sama sebou, pretože len vtedy sa ukážete pred mužom taká, aká ste. Pretvárku by skôr, či neskôr odhalil a je lepšie, keď vás spozná takú, aká ste a nie takú, na akú sa hráte. Buďte sama sebou, ale zase nesprávajte sa afektovane. To muži neznášajú. Nechváľte sa tým, že ste dostali drevenú šperkovnicu a že ste boli na exotickej dovolenke. Úprimne, ktorého muža takéto niečo zaujíma hneď na prvom rande?

Vyberte si vhodný outfit a zlaďte ho so šperkami

Tvrdiť, že outfit ženy neovplyvňuje úspešnosť rande, rozhodne nemôžeme. Oblečte si to najkrajšie, čo máte v skrini. K tomuto outfitu si vyberte pekné náramky, náhrdelník a zvoľte vhodný make-up. Nepreháňajte to hlavne s výrazným make-upom. Muža zaujmete skôr svojou prirodzenosťou, ako veľkou vrstvou make-upu. Čo sa týka doplnkov, zlaďte ich k outfitu. Nevyberajte si príliš vyzývavé veci. Zvoľte skôr decentné oblečenie – jednoduchú a elegantnú blúzku, sukňu a pekné pančuchy.

Pustite ho k slovu

Väčšina z nás je veľmi ukecaná a viete si predstaviť, že počas vášho stretnutia pustíte muža k slovu len párkrát? Celé zle! Veďte konverzáciu, nesnažte sa hovoriť len o sebe, ale pýtajte sa. Muž nesmie len tak sedieť bez slova. Musí sa aj on pýtať. Musí aj on konverzovať.

Ak chcete, aby bolo vaše rande úspešné, netvárte sa znudene, buďte pozitívne naladená, rozdávajte úsmevy, veďte príjemnú konverzáciu a nevypytujte sa intímnosti. Sem-tam si odbehnite na toaletu a skontrolujte, či sa vám neroztiekla špirála alebo nerozotrel make-up. Všetky tieto „pomôcky“ majte vždy pri sebe vo vašej značkovej kabelke.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokAndrea Rimová a Sama v búrke
Ďalší článokČo všetko vám môže skomplikovať rannú cestu do práce práve teraz v zime?
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.