Tip na rodinný výlet: Liptov

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Jeseň je charakteristická rannými hmlami, farebnými stromami, ale aj veľkými výkyvmi medzi rannými teplotami a tými poobedňajšími. Koncom októbra sa letný čas mení na zimný a dni sa začínajú výrazne skracovať. Dôsledkom tohto sa u nás začína objavovať nevysvetliteľná únava, nechuť venovať sa niečomu a depresia, jesenná depresia.

Ak potrebujete zmenu a plánujete niekam vyraziť s komplet celou rodinou, máme pre vás jeden skvelý tip. Navštívte Liptov – lokalitu, ktorá patrí medzi najobľúbenejšie na Slovensku. 

Hotel Klar 

Ak ste z Liptovského Mikuláša, poprípade ste už boli v tomto meste niekedy ubytovaní, určite veľmi dobre poznáte azda najznámejší hotel v Liptovskom Mikuláši. Volá sa Klar a patrí k najnavštevovanejším hotelom v Liptovskom Mikuláši. Jeho dobrá poloha, priaznivé ceny a krásne okolie sú jeho prednosti. Ponúka raňajky a celodenné menu v hotelovej reštaurácii, parkovacie miesto pred hotelom, biliard a detský kútik pre vaše deti, Wifi internet a aj bezbariérový prístup.

Možnosť organizácie svadieb a kongresov

Ak si potrebujete oddýchnuť a načerpať energiu, určite navštívte práve tento hotel. Ak vás ale čaká svadba a uvažujete nad miestom, kde by ste ju zorganizovali, pokojne môžete kontaktovať aj tento hotel. V tomto hoteli môžete zorganizovať honosnú svadbu v Liptovskom Mikuláši. Budete sa nachádzať v krásnom horskom prostredí, ktoré vám poskytne množstvo krásnych miest na svadobné fotenie.

V tomto hoteli môžete dokonca zorganizovať kongres na úrovni. Ponúknu vám krásne zariadené priestory na rokovanie.

Čo sa vám oplatí pozrieť na Liptove? 

Ak sa rozhodnete ísť na Liptov, odporúčame vám návštevu Kontaktnej ZOO, ktorá sa nachádza kúsok od Tatralandie, ktorú isto dôverne poznáte. Ďalej určite navštívte jaskyne v Demänovskej doline, vodnú nádrž Liptovskú Maru s archeoskanzenom Havránok, ktorý patrí k najvýznamnejším archeologickým náleziskám. Ak chcete turistiku, určite si pozrite Prosiecku a Kvačiansku dolinu, ktorej najvýznamnejšia časť sú Oblazy s drevenými mlynmi, ktoré zaujmú všetkých, vrátane tých najmenších. Samozrejme, navštívte aj Jasnú – lyžiarsku oblasť v Demänovskej doline, kde nájdete množstvo zaujímavých reštaurácií, v ktorých si môžete vychutnať kávičku z profesionálneho kávovaru určeného do kaviarne.

Na Liptove je naozaj čo pozerať. Ak potrebujete oddych a milujete prírodu, určite navštívte Liptov. Uvidíte, že sa tam budete radi vracať.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokBojíte sa prechladnutia? Poradíme vám, ako sa obliekať v tomto sychravom počasí
Ďalší článokStrašidelná Draculova žena
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.