Ako ušetriť na nákupe obuvi a oblečenia?

ušetriť
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Aj vám sa v poslednej dobe zazdalo, že vám v peňaženke ostalo akosi málo peňazí, keď ste sa vracali z nákupných centier? Každá žena si chce kúpiť kvalitnú obuv a oblečenie a niekedy neváha minúť všetky svoje úspory na nové kúsky. Dá sa však ušetriť pri nakupovaní nového oblečenia a obuvi?

Pozerajte zľavy

Áno, dá sa ušetriť. Keď budete chodievať nakupovať sezónne oblečenie vždy až na koniec sezóny, podarí sa vám ušetriť nemalé peniaze. Nie všetky zľavy ale sú zľavy. Odsledujte si, či tie pekné dámske čižmy, ktoré sa vám zapáčili aj v miestnej obuvi, sú v skutočnosti v zľave. Ak pravidelne chodíte a kontrolujete si, či náhodou vami vybraný produkt nie je v zľave, máte väčšiu šancu, že si uchmatnete tento produkt vo výrazne nižšej cene. Samozrejme, nie vždy máte čas. Ak máte ale tento obchod po ceste z práce, zájdite si do neho a zistite, či nie sú nejaké zľavy.

Skutočne to potrebujete?

Predtým, ako si danú obuv a oblečenie kúpite, spýtajte sa sama seba, či to skutočne potrebujete. Nemáte takéto podobné kúsky už v šatníku? Zamyslite sa. Je zbytočné mať desať podobných dámskych bodyčiek a kupovať ešte ďalšie. To, čo ušetríte, môžete investovať do toho, čo naozaj skutočne potrebujete. Blíži sa zima a ak ešte nemáte kúpené dámske snehule pre seba a detské snehule pre svojich potomkov, v tomto prípade by bolo zbytočné odkladať kúpu tejto neodmysliteľnej súčasti zimnej výbavy.

Na nákupe obuvi a oblečenia ušetríte len v týchto prípadoch, a to, ak si pôjdete kúpiť zľavnené produkty a ak nebudete kupovať zbytočnosti a sústredíte sa len na tie veci, ktoré nevyhnutne potrebujete.

Jedna rada na záver:

Teraz, keď je vonku sychravo a budete sa vracať domov z nákupov, dávajte zvlášť pozor na to, aby ste si nepoškodili svoje krásne a zároveň vzácne drevené parkety. Pred vstupom do verandy a predsiene si dostatočne očistite podrážky svojej práve kúpenej obuvi.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokAko riešiť partnerské nezhody?
Ďalší článokAko zbaliť chlapa na celý život
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.