Ako riešiť partnerské nezhody?

partnerské nezhody
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

V každom vzťahu sa časom objavia menšie nezhody, ktoré sa spočiatku zdajú byť neriešiteľné, pričom riešiteľné sú. Ak sa s partnerom hádate aj kvôli maličkostiam a túžite po tom, aby sa všetko vrátilo do normálu a chcete tak zabudnúť na problémy, poradíme si, ako riešiť partnerské nezhody.

Nevyhrážajte sa, ale rozprávajte sa

Akýkoľvek problém, nech už sa zdá byť akokoľvek neriešiteľný, rozhodne neriešte vyhrážaním. Ani tichá domácnosť, ktorú ste možno už skúšali praktizovať, vám nepomôže vyriešiť daný problém. Ak chcete, aby bolo všetko opäť v poriadku, musíte sa o probléme rozprávať, musíte vedieť nájsť kompromis na danú situáciu, pretože ak sa vám to nepodarí, nemá zmysel trápiť sa vo vzťahu. Môžete po sebe hádzať krištáľové vázy, ale problém to nevyrieši.

Zmenu musia chcieť obaja

Keď sa vo vašom vzťahu niečo pokazí a napraviť túto situáciu bude chcieť len jeden z vás, zamyslite sa, má to vôbec zmysel riešiť? Aby vzťah dokázal fungovať, obaja partneri musia chcieť urobiť všetko preto, aby sa vzťah dal opäť do normálu a všetko opäť fungovalo tak, ako má. Smutné je, že stále viac párov sa rozchádza práve kvôli maličkostiam, ktoré sa dajú vyriešiť bez najmenších problémov. Ak nechcete byť ako väčšina párov, ktoré robia z komára somára, bojujte za to, aby všetko vo vašom vzťahu bolo ako predtým. Potom budete na tieto chvíle spomínať, keď si budete nalievať kvalitné víno do svojich milovaných krištáľových pohárov na víno.

Sex vám nepomôže vyriešiť problém

Aj keď možno riešite partnerské nezhody práve sexom, dôležité je, aby ste sa rozprávali, komunikovali spolu a partnerovi sa nevyhýbali. Ak stále neviete, kde je problém a zistíte, že partner s vami odmieta sex, pravdepodobne môže mať zdravotné problémy, poprípade ho trápi dĺžka penisu, ktorá sa dá mimochodom vyriešiť tak, že mu kúpite prípravok Xtrasize.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokDorianova kliatba: Príbeh v dvoch časových rovinách
Ďalší článokAko ušetriť na nákupe obuvi a oblečenia?
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.