Má zmysel dávať bývalému partnerovi druhú šancu?

zmysel
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Poznáte to. Hovoríte si, že dvakrát do tej istej rieky nevstúpite, ale napriek tomu vás to k bývalému partnerovi stále ťahá. Napriek tomu, že sa bránite, podľahnete jeho čaru a sľubom, ktoré vám bývalý partner neustále opakuje, uveríte. Má teda vôbec zmysel dávať bývalému partnerovi šancu?

Ak vás raz podviedol

Ak vám bol partner neverný, očakávať, že bude sekať dobrotu a nespraví to znova, rozhodne nemôžete. Nevera patrí k najčastejším dôvodom, prečo sa páry rozchádzajú. Pýtate sa, prečo to urobil aj váš partner? Odpoveď budete hľadať ťažko bez toho, aby vám to vysvetlil, čo rozhodne neurobí. Ak vás partner podviedol, druhú šancu mu nedávajte. Ak by ste svoj vzťah obnovili, bolo by len otázkou času, kedy by vás opäť podviedol, poprípade by ste ho mohli pristihnúť nebodaj aj v spoločnosti nafukovacej panny. Nemalo by zmysel vracať sa k niečomu, čo nemá budúcnosť.

Ak si vás prestal vážiť

Má zmysel dávať šancu mužovi, ktorý si vás prestal vážiť? Neponižujte sa, nebehajte za svojim bývalým, pretože nemá zmysel sa niekomu vnucovať, keď o vás nemá záujem. Takýto partner vás môže využívať len na sex a vy samozrejme skočíte do jeho pasce, pretože si uvedomujete, že vám sex chýba a vibrátor vás neuspokojuje tak, ako sex s vašim partnerom. Zamyslite sa, budete šťastné? Verte, šťastné určite nebudete. Zatiaľ čo váš partner si bude užívať, vy sa budete trápiť a čím skôr si to priznáte, tým lepšie.

Odolajte!

Má vôbec zmysel dávať šancu bývalému partnerovi? Veruže nemá! Aj keď sa vám spočiatku bude zdať, že váš vzťah zachránite, bohužiaľ realita bude ale úplne iná. Bývalý partner vás môže bombardovať telefonátmi a sms správami, v ktorých vám bude posielať sladké básničky o láske. Odolajte a nereagujte na tieto správy a telefonáty. Čím skôr prerušíte kontakt, tým lepšie pre vás.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokStratené svetlo: Ľúbostný príbeh, ktorý naplno rozbúcha vaše srdce
Ďalší článokZelený čaj: Prečo sa oplatí piť čaj večného života?
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.