Ako zbaliť chlapa na celý život

zbaliť chlapa
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Stále ste single a neviete si nájsť toho pravého? Poradíme vám, ako zbaliť chlapa nie len na jednu noc, ale rovno na celý život. Rozhodne zabudnite na umelé „dekorácie“ a stavte na prirodzenosť! Najdôležitejšie sú dobrá komunikácia a vzájomné sympatie.

Nie každému sa podarí zbaliť chlapa na prvý šup. Niektoré majú šťastie už v osemnástich, iné si musia počkať do štyridsiatky. Návodov je milión, no my vám prinášame pár rád, vďaka ktorým si pritiahnete toho pravého, ktorý vás bude milovať až do hrobu.

  1. Komunikácia na prvom mieste

To, že komunikácia je základom každého vzťahu vám potvrdí nejeden psychológ. Mali by ste mať dostatočné množstvo tém, o ktorých sa viete porozprávať. A prvé rande, nemôže byť výnimka. Pokiaľ sa z neho vrátite minimálne po 6 hodinách, je to dobré znamenie, že si máte čo povedať. Veľkým plusom sú spoločné koníčky, ktoré vás budú spájať.

Rada pre vás: Veľa sa pýtajte a neskáčte mu do reči. Nebuďte vulgárna.

  1. Buďte prirodzená

Každá sa chce páčiť, ale čo je veľa, to je veľa. V žiadnom prípade si na prvé rande neoblečte kombináciu minisukne, hlbokého výstrihu a veľmi erotických pančúch. To by značilo, že ho chcete len na jednu noc. Tiež stavte aj na prirodzenosť vašej tváre a nechajte decentne vyniknúť pery či oči. Jemný make-up len podčiarkne vašu krásu.  Nie však oboje.

Rada pre vás: Oblečte si váš obľúbený overený kúsok, v ktorom sa cítite pohodlne. Kritické partie zakryte vhodnou sukňou alebo si pomôžte trochu vyššími podpätkami.

  1. Snažte sa byť vtipná a usmievavá

Tá, ktorá má v sebe zmysel pre humor, má vyhraté! Snažte sa ho používať čo najprirodzenejšie, aby ste ho nezatienili. A aby nemal pocit, že na vás nestačí. Tak isto si odpustite svoj interný humor, ktorý možno používate doma či v práci. Pokiaľ nemáte žartovanie v krvi, stačí, že sa budete počas stretnutia milo usmievať a vysielať pozitívnu energiu.

Rada pre vás: V zálohe majte pripravený kvalitný vtip alebo príhodu, ktoré potom len vytasíte z rukáva.

Máte aj vy svoje overené triky?

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokAko ušetriť na nákupe obuvi a oblečenia?
Ďalší článokStratené svetlo: Ľúbostný príbeh, ktorý naplno rozbúcha vaše srdce
Mojou vášňou je písanie. Začalo to textami piesní, pokračovalo písaním pre médiá ako Topky.sk, Magazín Plus 1 Deň, Magazín EXclusive a prácou v oblasti marketingu a Public Relations. Okrem Magazínu Deň ženy sa venujem aj svojej PR agentúre Lenita Public Relations a tiež skladaniu piesní a spevu v hudobnom projekte Freya.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.