Viete, prečo majú Slovenky v obľube Ajax čistiace prostriedky na podlahy z Rakúska?

Ajax
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Mať krásne čistý a voňavý domov je snom každej gazdinky a určite nemusí byť nesplniteľný. Spoločne s vhodnými čistiacimi prostriedkami sa to dá zvládnuť ľavou rukou. Spoločnosť Colgate-Palmolive priniesla na trh značku Ajax – produkty určené pre starostlivosť o domácnosť.

V jej ponuke môžete nájsť univerzálne čistiace prostriedky, čističe okien, umývacie prostriedky na riad, kúpeľňové čističe, prášky na čistenie, aj čistiace prostriedky na podlahy. A práve Ajax čistiace prostriedky na podlahy z Rakúska sú tie, na ktoré sa chceme bližšie zamerať a zistiť, prečo ich majú Slovenky v obľube.

Ajax čistiaci prostriedok na podlahu

Koberce od kraja po kraj už vo väčšine domácností nahradili podlahy, a to plávajúce, keramické alebo drevené. Navodzujú pocit čistoty, pretože sa ľahšie udržiavajú a nedrží sa v nich prach ako v kobercoch. Či už máte v byte plávajúcu alebo keramickú, či dokonca drevenú podlahu, je potrebné pri jej umývaní zvoliť ten správny Ajax čistič na podlahy.

Nie na všetky druhy podláh by ste mali používať jeden čistiaci prostriedok. Hlavne drevená alebo mramorová podlaha je veľmi háklivá na údržbu a je potrebné aby bol čistiaci prostriedok na ňu určený. Vyberajte iba špeciálne určené čistiace prostriedky na podlahu. V žiadnom prípade neumývajte podlahu umývacími prostriedkami na riad alebo rôznymi kefami, či drôtenkami, ktoré by mohli povrch podlahy poškriabať.

Ajax čistiaci prostriedok na podlahu má silný účinok a vyčistí všetky druhy špiny v domácnosti. Odstraňuje ich bez drhnutia a oplachovania. Nevytvára žiadne šmuhy, nezanecháva zvyšky a nemusíte ho zotierať. Každý Ajax na podlahu má skvelú vôňu a preto ho môžete vyberať podľa vašich preferencií vône. Svieže vône pretrvajú veľmi dlho, pri niektorých druhoch čističov až na viac ako 24 h.

Ajax čistiaci prostriedok na plávajúcu podlahu

Plávajúca podlaha navodzuje pocit prirodzenosti a vďaka svojej rôznorodej povrchovej štruktúre sa stala jasným favoritom pri zariaďovaní domova. Nevyžaduje toľkú starostlivosť ako iné podlahy. Na jej umývanie nikdy nepoužívajte prípravky, ktoré vytvárajú ochrannú vrstvu ako lesk alebo vosk. Vytvoria na podlahe film, znemožňujúci odstraňovanie fľakov.

Okrem toho bude podlaha nebezpečne klzká, čo by mohlo mať neblahé následky pre bezpečnosť. Vyvarujte sa bielidlám a silným rozpúšťadlám. Ajax ponúka veľké množstvo čistiacich prostriedkov na plávajúce podlahy, ktoré si môžete vybrať z rôznych vôní. Ajax čistič na podlahy prináša kombináciu perfektnej čistoty a dlhotrvajúcej sviežosti a preto je veľmi obľúbený. Obsahuje prírodné éterické oleje, vďaka čomu vytvára jedinečnú voňavú atmosféru v domácnosti.

Ajax na podlahu z keramiky

Keramické podlahy sa väčšinou nachádzajú v takých miestnostiach akými sú kuchyňa, kúpeľňa alebo toaleta. Práve v týchto častiach domácnosti je potrebná dôkladná čistota a hygiena. Preto na tieto podlahy dávame do pozornosti Ajax antibakteriálny čistič podlahy, ktorý dôkladne čistí aj dezinfikuje. Odstraňuje až 99,99 % baktérií a zároveň odstraňuje tuk i vodný kameň, pričom neobsahuje žiadne bieliace prostriedky.

Medzi veľmi obľúbený patrí Ajax Max Power, gélový čistič, ktorý prináša silný účinok. Čistí všetky druhy špiny a zanecháva sviežu vôňu v domácnosti. Môžete ním čistiť všetky povrchy aj vertikálne. Má praktické využitie ako neriedený aj ako riedený a preto je veľmi obľúbený medzi gazdinkami na Slovensku.

V ponuke firmy nájdete aj Ajax prostriedok na podlahy s citlivým povrchom, ako sú parkety alebo mramor. Tie si vyžadujú jemný a citlivý prístup pri umývaní, aby nedošlo k ich poškodeniu alebo poškrabaniu. V prvom rade, musíte zistiť od predajcu alebo výrobcu podlahy, či je vhodné ju umývať namokro, týka sa to hlavne drevenej podlahy. Vo všeobecnosti platí, že neumývateľné povrchy, ako je voskované alebo neošetrené drevo by sa nemalo umývať vodou. V prípade pochybností si vždy otestujte prostriedok na malom a viditeľnom mieste.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokNaordinujte si banány: Pomôžu pri bolestiach hlavy, nespavosti či zlej nálade
Ďalší článokAj kuchynský drez má vplyv na varenie: Viete aký?
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.