14 nepríjemností, ktoré poznajú len ženy

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Rozopnutá podprsenka, bolestivé „jahodové dni“, hľadanie prírodnej toalety či rituálne holenie nôh a skultúrňovanie. Ani vám sa nezdajú tieto situácie fér? Prečo len my musíme trpieť pri menštruácií a pôrode? Poďte si s nami zavzdychať aj vy!

calendar-791885_1280

1. Rozopnutá podprsenka

Poznáme to snáď všetky, keď sa vám len tak znenazdajky rozopne podprda. Najprv to začne v škole na telesnej, neskôr vás neposlušné „cicpuzdro“ zradí v práci, v meste, v bare a v najlepšom prípade doma. Výhodou je, pokiaľ si ju dokážete zapnúť zozadu, bez toho, aby ste si ju museli pretáčať. V opačnom prípade si to otočte rovno na WC.

2. Keď vám partner použije pleťovú masku na iné účely

Aj vy si občas nechávate v chladničke špeciálne kozmetické „zmiešaniny“ určené na pleť? A potom príde Ferko a misku vylíže, mysliac si, že to bol dezert. V tom prípade ho radšej upozornite, nie vždy sú všetky prísady jedlé.

3. Fliačik od krámov

V tom lepšom prípade malý zanedbateľný fliačik na zadku, no v tom horšom obrovská krvavá machuľa, za ktorú by sa nemuseli hanbiť ani tvorcovia Pachu Krvi. Čo na to? Akýkoľvek  predmet, ktorý zakryje toto bloody faux pas. A rýýýýýýýýýýýchlo domov!

4. Strawberry days

Keď nám je taaak veeeľmi zle, bolí nás brucho, návaly tepla, zimnica, bolesť hlavy a nebodaj ešte aj žalúdočné problémy. Každá žena ich zažíva po svojom, no nikdy nič príjemné. Preto by sa muži nemali veľmi čudovať, keď je naša nálada ako na barometri.

5. Rúž na zuboch

Červená opäť útočí! No tento krát je to už slabší odvar v porovnaní s predchádzajúcim prípadom. Stačí obyčajná vreckovka a tento malér je fuč. Samozrejme, musíte o ňom vedieť.

lipstick-791761_1280

6. Čerstvo nalakované a hneď rozmazané nechty

Ako často sa vám stalo, že ste si nalakovali nechty na nohách a o minútu ste si obuli papuče? Pokiaľ by v tom bol rýchlo schnúci lak, žiaden problém, no ak ste použili klasický, máte o zábavu postarané.

7. Mejkap na blúzke

Takže takto: najprv obliecť, potom namaľovať! A pri vyzliekaní pozor! Hlavne, keď si „naordinujete“ bielu blúzku alebo rolák. Samostatná kapitola je, keď hruď svojho partnera často používate ako vankúšik.

8. Každodenné odchlpovanie nôh

Koho to má baviť?! Neustále holiť, depilovať či epilovať? Ešte, že máme aj chladné zimy, kedy sa chĺpky aspoň zídu a nikto ich nevidí.

beauty-743370_1280

9. Pôrod

Uf. Minimálne 70% žien túži byť v pôrodnej chvíli mužom. Ale ten pocit po tomto vyčerpávajúcom akte  je neopísateľný! Rodičky isto poznajú.

10. Kilá navyše po tehotenstve

Tak toto by už konečne mohlo pochopiť drsnejšie pohlavie. Nech si to najprv vyskúšajú a potom kritizujú nejaké to kilečko navyše. Samozrejme, že nie na každej si urobia tukové vankúšiky skladisko. Ďalší dôvod nabehnúť do posilňovne!

pink-hair-855658_1280

11. Nekomfortné cikanie v teréne

Najprv je problém nájsť vhodné miesto, potom ostražito sledovať, aby vás náhodou nenatočil zatúlaný dron, no a samozrejme mať po ruke vreckovku. Potom už len vydržať v podrepe pár minút.

12. Večne padajúce vlasy

Aj keď vaše vlasy padajú v norme (40 až 120 denne), pri dlhšej hrive máte pocit, ako keby ste mali onedlho oplešatieť. Vlasy na dlážke, v kúpeľni, v posteli na gauči a dokonca aj v kuchyni! Rýchle riešenie? Gumička a drdol!

13. Vykladanie ťažkého kufra vo vlaku

Dlhá cesta a vy potrebujete vyložiť vo vlaku ťažký kufor? Preto si radšej vyhliadnite miesta pri silných a na pohľad ochotných mužov. A potom už len milý úsmev a kufor je hore! Niekedy z toho vzíde celkom úspešná zoznamka.

14. Každodenné skultúrňovanie

My ženy sa o seba rady staráme. No pokiaľ je čas vzácnosť a nestíhame na seba natrieť ani dennú fasádu so špirálou, zaúraduje nervozita. V žiadnom prípade však nepodceňujte odlíčenie. Ranný rituál skráťte, využite iba ľahký mejkap alebo púder (podľa ročného obdobia) a rúž, ktorý zvýrazní to najpodstatnejšie.

Samozrejme, že je ich omnoho viac, no nemáme na to celý deň!

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokČo si všímať pri výbere nového bytu? Na toto nezabudnite!
Ďalší článokObľúbená slovenská autorka Adriana Macháčová prichádza s novinkou Tak trochu ženatý
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.