Obľúbená slovenská autorka Adriana Macháčová prichádza s novinkou Tak trochu ženatý

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Tak trochu ženatý je tradičný ženský román plný spletitých vzťahov, lásky i bolesti, ktorému nechýbajú prekvapivé zvraty a dávka napätia. Presne taký príbeh, aké v posledných rokoch Adriana Macháčová píše a na aké sa čitateľky veľmi tešia.

Rozvedená Stela sa zoznámi so šarmantným Tiborom. Konečne našla toho pravého? Po čase si myslí, že je pripravená na nový vzťah…no ani len netuší, že uviazla v ďalšej vzťahovej pasci. Presne ako v reálnom živote. Vzťahy sú komplikované, neprehľadné, niekedy vypočítavé a nie každý k nim pristupuje zodpovedne a s otvoreným srdcom…
Obľúbená slovenská autorka Adriana Macháčová prichádza s novinkou Tak trochu ženatý.

Hlavná hrdinka Stela je osamelá. Po uväznení otca, strate matky a stroskotanom manželstve vlastne nevie, čo so životom. V bare pri poháriku sa zoznamuje so šarmantným Tiborom. Po krátkom čase je Stela pripravená na nový vzťah, pričom netuší, že uviazla v ďalšej pasci. Medzi Tibora a Stelu sa náhle votrie chlad. Stela nechápe, prečo sa jej rúca aj druhé manželstvo, veď Tibora rozmaznáva svojou láskou a pozornosťou. Podozrieva ho z nevery a zdá sa, že oprávnene.

Lenže Tibor jedného dňa zmizne a okrem Stely zjavne nikomu nechýba. Vyšetrovanie ukáže, že Tibor s ňou nikdy neplánoval prežiť šťastný život. Prečo sa s ňou teda oženil?
Nájde Stela odpovede na otázky, ktoré ju trápia, a bude mať dosť síl, aby zo seba striasla tiene minulosti?

Pozrite si, čo o svojej knihe hovorí autorka Adriana Macháčová:

Tak trochu ženatý je tradičný ženský román plný spletitých vzťahov, lásky i bolesti, ktorému nechýbajú prekvapivé zvraty a dávka napätia. Presne taký príbeh, aké v posledných rokoch Adriana Macháčová píše a na aké sa čitateľky veľmi tešia.

Adriana Macháčová napísala viacero úspešných kníh, ako Cudzie vzťahy, Žena vplyvného muža, Dobré dni sa začínajú v noci, Striptíz duší, Nebezpečný muž, Hubertove ženy, Keď láska zabíja, A teraz ma pobozkaj, Milujem tvoje lži a Niekto ako ty.
S publicistom Róbertom Dydom vydala romány Šokujúca aféra, Vieme prví a Škandál v lepšej spoločnosti.
Knihy Adriany Macháčovej vychádzajú aj v českom a nemeckom preklade.

Vypočujte si úryvok. Z knihy číta Zuzana Jurigová Kapráliková:

Knihu si môžete kúpiť aj tu.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článok14 nepríjemností, ktoré poznajú len ženy
Ďalší článokDetská hra: Do kín sa vracia vraždiaca bábika Chucky
Som knihoholik. Priznávam. Nevydržím deň bez toho, aby som neprečítal aspoň pár strán nejakej knihy. A občas si nájdem čas, aby som sa podelil o svoje dojmy a postrehy.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.