Ženská krása a divoké kone očami poľského fotografa

konrad bak_kone_zeny_krasa
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Poľský fotograf, ktorý fotí pod menom Konrad Bak zachytil skutočné nádherné snímky. Zobrazuje v nich majestátnosť, krásu a nádheru v podobne koní a žien. Umelec je uznávaný ako jeden z najlepších vo svete módy a výtvarného umenia.

Jeho tvorbu môžete nájsť v najnovšej elektronickej knihe. Táto zbierka obsahuje 15 rokov výtvarnej fotografie Konrada Baka a je najrozsiahlejšou publikáciou jeho práce pre širokú verejnosť.

V e-knihe nájdete viac ako 360 ohromujúcich umeleckých módnych obrázkov vo vysokom rozlíšení, predovšetkým portrétnych fotografií žien obohatených o štipku jedinečného výrazu prezentovaného v unikátnych usporiadaniach. Vo svojich fotografiách sa Konrad Bak snaží zachytiť prechodnú nádheru ženského tela, jedinečnosť odtieňov ženskej krásy, tvárových čŕt, kolísanie nálad a možnosť premeny všetkého v trvanlivom tvare.

Kde divokých koní Run

Kde divokých koní Run

Kde divokých koní Run

Kde divokých koní Run

Kde divokých koní Run

Kde divokých koní Run

Kde divokých koní Run

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokViete, ktorý necht rastie najrýchlejšie?
Ďalší článokKrstili knihu Hany Lasicovej Pupo a Fazuľka: Tip na knihu
Mojou vášňou je písanie. Začalo to textami piesní, pokračovalo písaním pre médiá ako Topky.sk, Magazín Plus 1 Deň, Magazín EXclusive a prácou v oblasti marketingu a Public Relations. Okrem Magazínu Deň ženy sa venujem aj svojej PR agentúre Lenita Public Relations a tiež skladaniu piesní a spevu v hudobnom projekte Freya.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.