Zabudnite na čiernu a vsaďte na oblečenie žiarivých farieb

oblečenie žiarivých farieb
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

V nejednom dámskom šatníku prevláda oblečenie v čiernej tónine. Ak túžite po zmene, často siahnete po neutrálnejších farbách. Skúste si vybrať žiarivý kúsok oblečenia a výsledný efekt vás milo prekvapí.

Či už sa k tomuto radikálnemu kroku odhodlávate dlhodobo alebo ste sa tak rozhodli úplne spontánne, práve teraz je ten správny čas vynoviť si svoj šatník s niečím diametrálne odlišným. Za vyskúšanie nič nedáte, no uvidíte, že takúto príjemnú zmenu postrehnú aj vaši známi.

Farebné odlíšenie vrchnej časti

Prechádzate sa ulicou a vidíte všetkých v bundách s tmavými odtieňmi? Odlíšte sa tým, že siahnete po tej žiarivej. V takomto farebnom kontraste si získate viaceré pohľady, pozornosť tak máte istú. Ak pri výbere vsadíte na kvalitu, takáto bunda vám poslúži hneď niekoľko ďalších sezón. Bundy značky Tom Tailor určite nevyjdú tak skoro z módy, o tieto originálne dizajnové kúsky je naozaj záujem.

Zabudnite na večný stereotyp

Vlastníte úplne bežné a ničím výnimočné džínsy, ktoré keď doslúžia, nahradíte tými novými? Druhú alternatívu vo vašom šatníku určite predstavujú čierne nohavice. Skúste sa nedržať večného stereotypu striedania týchto dvoch kúskov a vyskúšajte si nohavice v červenej farbe. Vaše outfity nielen oživíte, ale s takýmto farebným prevedením dostanú úplne nový nádych.

Zlaďte sa s partnerom v doplnkoch

Nahovorte na novú zmenu aj svojho partnera a vyberte si také doplnky, ktoré vyniknú na vás oboch. Či už siahnete po modrej čiapke alebo tričku s originálnou potlačou, nechajte pracovať predstavivosť.

Mnohé odolávame oblečeniu v žiarivých farbách. Hneď ako sa však pre túto zmenu rozhodneme, pri jednom farebnom kúsku určite neostaneme. Nemusíte voliť tie najradikálnejšie farby, nikto tu nehovorí len o výraznej žltej. Pri výbere oblečenia sa môžete inšpirovať na e-shope s oblečením Ermaan, kde nájdete farebné spracovania mnohých svetových značiek.

Zdroj obrázka:

Africa Studio / Shutterstock.com

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokŠkvrny na sedačke? Už nikdy viac!
Ďalší článokBatohy nie sú limitované vekom a každý by mal vlastniť aspoň jeden
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.