Výnimočný kryt na iPad alebo iPhone: Môžete si ho vytvoriť aj vy!

kryt na iPad alebo iPhone
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Kupujeme si stále nové oblečenie, nové módne doplnky, zaujímavé dekorácie do bytu, radi sa pochválime niečím, čo sme zažili, kde všade sme boli a koho významného sme stretli. Sú to veci, ktoré nás robia výnimočnými a ozvláštňujú v porovnaní s ostatnými. Je fajn mať pekné tričko, ale najlepšie také, aké nikto nemá.

Je super mať kryt na iphone alebo ipad ale najlepšie taký, pri ktorom padne každému sánka. Tu vieme pomôcť – vytvorte si ho sami. Ako? Jednoducho! Stačí mať správny  program a trochu kreativity alebo aspoň zaujímavú fotografiu. Mimochodom, kreativita je to, čím dokáže byť človek skutočno výnimočný… Musí ju len preniesť do reality…

Možnosť vytvoriť si vlastný obal iPhonu alebo iPadu ponúka Happy Foto. Na obal, ktorý si navrhnete v programe HF Designer alebo online na webovej stránke www.happyfoto.sk si môžte umiestniť vlastné fotografie alebo umelecké grafické kreatívy. Z fotografií tam môžete umiestniť úžasné grafické dielko, fotku peknej scenérie, ktorú sa vám kdesi podarilo odfotiť, domáceho miláčika, dieťaťa alebo milovanej osoby. Kryt na iphone alebo iPad môže byť vynikajúcim darčekom pre priateľov alebo príbuzných. Vo výrobku bude niečo originálne, a zároveň v sebe ponesie posolstvo o tom, že vám na dotyčnom človeku záleží, pretože ste ho vyrobili vlastnými rukami.

Výroba obalu je veľmi jednoduchá. Stačí vstúpiť na webovú stránku, nájsť si v ponuke Kryt na iPad alebo iPhone a prihlásiť sa do online prostredia. Po zvolení čiernej alebo bielej farby krytu sa vám zobrazí nákres iPadu do ktorého môžete vložiť vlastnú fotografiu. K dispozícii budete mať aj rôzne efekty na úpravu obrazu, pozadia a kliparty. Po vyhotovení vás bude program zrozumiteľne inštruovať o tom, ako zrealizovať objednávku. Do štyroch pracovných dní vám bude formou dobierky doručený hotový výrobok.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokErotická rozprávka na dobrú noc
Ďalší článokBláznivá komédia The Beach Bum: Matthew McConaughey, Snoop Dogg, ale aj Zac Efron to roztočia!
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.