Chystáte sa na párty? Vyhnite sa týmto flirtovacím prehreškom

flirtovanie, flirt
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Pokazený vzťah, málo dôvery a osamelosť. Každá z nás si hádam týmto obdobím už prešla. Po nepríjemnom vzťahovom zážitku sa opäť „na koňa“ nasadá veľmi ťažko. Ale všetko musí mať svoj začiatok! A práve preto by ste sa mali vyhýbať týmto chybám pri každom flirtovaní.

1. Falošná sebadôvera

Snaha dokázať si zbaliť akéhokoľvek chlapa by nemala byť až príliš vysoká. Na začiatok je dobré začať napríklad krátkym flirtom, poznámkou alebo očným kontaktom. No ak sa výstredne ponúknete chlapovi a zaženiete ho do kúta, veľmi rýchlo sa vám to vymkne spod kontroly. Muž potrebuje prejaviť viac vlastnej iniciatívy a nie nechať sa uloviť. Zbytočne mu dodáte sebavedomie a bude vedieť, že s vami môže zamávať, ako len bude chcieť.

2. Prehnaná hanblivosť

Presný opak falošnej sebadôvery. Je fajn neskočiť po chlapovi hneď, no nie je dobré ak po prejavenom záujme vyžarujete iba chlad. To je správne iba v prípade, že vás absolútne nepriťahuje. Ak sa vám však páči, prejavte mu to. Inak sa môže stať, že v rovnakej šanci už nebudete. Nie každý princ vyčkáva.

3. Neskrývajte sa za kamarátky

Pozval vás na rande? Super! No rande je pre dvoch a nie pre viacerých. Ak si zavoláte kamarátky, hneď mu bude jasné, že nejde o rande. Rovnako to platí aj opačne. Ak si niekoho zavolal, už aspoň viete že je to len priateľské stretnutie. Ak si dokonca zavolal vašu priateľku, u jednej z vás chce pravdepodobne vzbudiť žiarlivosť. Chlapské metódy majú tiež svoje pravidlá.

A to najdôležitejšie stokrát opakované klišé? Buďte sama sebou. Nenapodobňujte to, čo by malo byť pre niekoho príťažlivé. Ak vyžarujete vlastnú energiou, pritiahnete k sebe toho, kto sa k vám bude hodiť.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokTip na knihu: Láska v oblakoch
Ďalší článok3 dôvody, prečo ženy najčastejšie odkladajú založenie rodiny

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.