Viete, ktorý šperk si žena väčšinou nevyberá sama?

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Čo my ženy nakupujeme minimálne s rovnakou radosťou ako oblečenie, či topánky? Odpoveď je samozrejmá – šperky. Veď čo by to bol za elegantný outfit ak by ho nezdobili vkusne zvolené (a častokrát poriadne drahé) šperky?

Môžete skúsiť naznačovať

Výberu nášho nového šperku dokážeme obetovať veľa času. A je jedno o aký druh šperku ide. Teda s výnimkou jedného druhu, ktorý nám väčšinou býva vybraný. Samozrejme, že nemyslíme nič iné ako krásne zásnubné prstene s diamantom.

Výber zásnubného prsteňa je zväčša v rukách partnera. Aby však partner vybral dobre, často mu zvykneme rôznym spôsobom napovedať, čo sa týka výberu prsteňa alebo aspoň jeho štýlu. Samozrejme vtedy ak tušíme, že nás chce partner požiadať o ruku. Inak to býva čisté prekvapenie. Niekedy to úplne nekorešponduje s našim vkusom, ale to je predsa nepodstatné! Hlavne, aby bol kupovaný z lásky.

Zvyšné šperky na svadbu už môžete zvoliť podľa seba

A ak aj nebude podľa vášho gusta, výber svadobných obrúčok môže byť predsa už hlavne vo vašej réžii. Tie sú predsa len dôležitejšie a tá vaša by mala do roka a do dňa nahradiť práve zásnubný prsteň.

Zároveň si môžete na svoj veľký deň vybrať ako doplnok, ktorý skvelo ozdobí vašu tvár, luxusné diamantové náušnice. Poznáte predsa lepšiu príležitosť, ktorú môžete využiť ako „zámienku“ na to, aby ste si spravila radosť nádhernými náušničkami? My veru nie.

Ak ich budete kupovať v rovnakom zlatníctve, môžete ich jednoducho po dizajnovej stránke zladiť s obrúčkami. A ak váš snúbenec v tom istom zlatníctve kupoval aj zásnubný prsteň, môžete zladiť náušnice aj s tým. I keď miesto, kde bol prsteň, s ktorým pred vás pokľakol, kúpený, sa asi nedozviete. Pri výbere náušníc však hlavne myslite aj na účes aký ste si pre svoj veľký deň vysnívala. Nemá totižto zmysel dávať si výrazné náušnice ak budú zakryté vlasmi.

Zdroj obrázka:

Autor: Jacob Lund / Shutterstock.com

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokPri kúpe svadobných obrúčok venujte pozornosť aj výberu zlatníctva
Ďalší článokAko pomôcť tým, ktorých pandémia zráža ekonomicky na kolená?
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.