Pri kúpe svadobných obrúčok venujte pozornosť aj výberu zlatníctva

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Prípravy svadby zahŕňajú množstvo vecí, na ktoré musia snúbenci myslieť. Je dobre, pokiaľ organizujú svadbu bez veľkej hostiny, vtedy odpadáva podstatná časť týchto „vybavovačiek“, ale aj tak sa svadba nedá pripraviť za deň.

Obrúčky začnite riešiť dostatočne skoro

Jednou z esenciálnych vecí, ktorá patrí ku každej svadbe a často sa vie aj významným spôsobom „podpísať“ na celkovej sume nákladov na zorganizovanie svadby, sú zlaté svadobné obrúčky. A aj keď sa to na prvý pohľad nemusí zdať, sú aj vecou, ktorú treba riešiť v dostatočnom predstihu.

Prečo?

Pretože v prípade výroby svadobných obrúčok na mieru je doba od uskutočnenia objednávky až po vyhotovenie obrúčok niekoľko týždňov. Takže určite si kúpu obrúčok nenechávajte na posledný týždeň svadobných príprav. A ak ste v takýchto veciach spolu s partnerom nerozhodní, budete zrejme potrebovať aj „extra“ čas na výber vašich vysnívaných obrúčok.

Kúpa svadobných obrúčok však nie je iba o materiáli, z ktorého budú vyrobené a o tom, či bude mať vaša obrúčka drahý kameň. Svadobné obrúčky sú vecou na celý život a preto by nielenže mali byť prvotriednej kvality, ale zároveň by ste k nim mali dostať aj prvotriedny servis a služby.

Zlatníctvo by sa malo postarať o to, aby vám obrúčky vydržali do konca života

A tu už je rozhodujúcim faktorom samotné zlatníctvo. To totižto okrem bohatého výberu musí poskytovať aj bohaté služby. Obzvlášť ak hovoríme o obrúčkach, ktoré budú spolu stáť štvorcifernú sumu.

Aké služby máme na mysli? Samozrejmosťou je záruka, ktorá by mala byť doživotná (ako vaša láska). To sa hodí hlavne, keď je na vašej obrúčke drahý kameň, ktorý môže vo výnimočných prípadoch  vypadnúť.

A ak sa k záruke pridá aj bezplatný doživotný servis, môžete si byť istá, že ste našla to správne zlatníctvo. Pýtate sa, čo sa vlastne „servisuje“ na obrúčkach? No predsa povrch, aby aj po rokoch vyzerali obrúčky ako nové. A ak sa vám počas života zmení veľkosť prstov, bude predsa potrebné zmeniť aj veľkosť obrúčky.

Zdroj obrázka:

Autor: Africa Studio / Shutterstock.com

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokHistorická romanca Temný vojvoda
Ďalší článokViete, ktorý šperk si žena väčšinou nevyberá sama?
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.