Viete, čo je to Sleeping pack?

slepping pack
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Počuli ste už o Sleeping pack? Ide o označenie pre masku. Presnejšie, je to niečo medzi maskou a nočným krémom. Môžete ju použiť na unavenú, dehydrovanú a stresom poznačenú tvár, najlepšie na noc. 

Sleeping pack predstavuje nový trend, ktorý bojuje so známkami únavy počas spánku. „Pack“ v angličtine znamená iný výraz pre „mask“. Nejde však o obyčajnú masku, ktorá sa z tváre odstraňuje po určitej dobe. Ide o novinku z Kórey, ktorá sa stala kozmetickým hitom a používa sa na noc.

Spánok predstavuje najlepší čas na ošetrenie pleti, pretože odpočíva a lepšie prijíma starostlivosť. Únava je jednou z príčin z povädnutej pleti, preto na scénu prichádza Sleeping pack! Viete aký je rozdiel medzi touto „spiacou masku“, nočným krémom a maskou?

Sleeping pack a nočný krém

Hlavným rozdielom je svieža ľahká textúra, ktorú má Sleeping pack. Tá sa síce požíva ako nočný krém, ale má extra pridané účinky. To je dôvod, prečo ju stačí používať 2-3 krát týždenne v prípade extrémnej únavy. Nočný krém je väčšinou hustejší.

Sleeping pack a bežné masky

Sleeping pack umožňuje nepretržite uvoľňovať aktívne látky do pleti počas celej noci. Môže za to textúra, ktorá sa mení na neviditeľný film. Ten sa preto hneď nezmýva, ale pôsobí celú noc. Viac však pripomína nočný krém ako masku. Bežná maska na tvár sa však používa na pár minút a potom sa zmýva vodou.

my-payot-speeling-masque2My Payot Sleeping pack obsahuje aktívne látky zo superovocia, hydratačnú kyselinu hyalurónovú a silk tree. Vďaka nim sa pleť zbaví známok únavy, zregeneruje, obnoví žiarivosť a jej kvalitu. Ľahká, neviditeľná, osviežujúca a nelepkavá textúra postupne uvoľňuje aktívne látky počas celej noci. A ako často používať túto novinku? Najlepšie 2-3 krát týždenne na miesto nočného krému. Viac na www.payot.com.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokTie najzábavnejšie zvieratá roka 2016
Ďalší článokTáto Slovenka sa podobá na herečku Kate Hudson
Mojou vášňou je písanie. Začalo to textami piesní, pokračovalo písaním pre médiá ako Topky.sk, Magazín Plus 1 Deň, Magazín EXclusive a prácou v oblasti marketingu a Public Relations. Okrem Magazínu Deň ženy sa venujem aj svojej PR agentúre Lenita Public Relations a tiež skladaniu piesní a spevu v hudobnom projekte Freya.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.