Ako dosiahnuť mladistvejší vzhľad?

Ako dosiahnuť mladistvejší vzhľad
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Ani sa nenazdáme a na našu mladistvú pleť, pekné krivky a krásne husté vlasy sa budeme pozerať len na starých fotkách. Vek jednoducho nezastavíme. Ak chcete vyzerať mladšie, poradíme si, ako dosiahnuť mladistvejší vzhľad a oklamať vek.

Zmeňte štýl obliekania

Mladistvejší vzhľad dosiahnete najmä vtedy, keď zmeníte svoj štýl obliekania. Ak máte po 35, neznamená to, že musíte neustále nosiť tepláky a vyťahané tričká. Aj vy si môžete dovoliť krásne elegantné šaty, lodičky na vysokých podpätkoch, moderné dámske saká a kostýmové nohavice.

Skúste zo svojho šatníka odstrániť škaredé nevzhľadné oblečenie a kúpte si niečo modernejšie, mladistvejšie, farebnejšie. Dávajte si pozor aj na to, aby ste to neprepískli. Vyzerať ako „kanárik“ je ešte horšie ako vyzerať ako sivá myška! Zmeňte štýl obliekania a uvidíte, že budete vyzerať oveľa mladšie.

Vyberajte vhodnú kozmetiku

Vhodným výberom a kombinovaním kozmetiky docielite mladistvejší vzhľad aj bez toho, aby ste navštívili kurzy líčenia. Nechajte si poradiť pri výbere novej dekoratívnej kozmetiky priamo s predávajúcim v danej predajni s kozmetikou. Každá žena má iný typ pleti a len predajcovia vám poradia, aký typ kozmetiky sa hodí práve na vašu pleť. Dekoratívnu kozmetiku prispôsobujte farbe vašej pleti.

Starajte sa o vašu pleť

Ak chcete vyzerať mladšie, musíte sa o svoju pleť starať celý život. S pribúdajúcimi rokmi sa vám na nej začnú objavovať hlboké vrásky, pigmentové škvrny a pokojne aj akné.

Robievajte si pravidelne domáce masky, používajte prírodnú kozmetiku a vyskúšajte šípkový olej. Pleť zvláčňuje, hydratuje a vyživuje. Jemnou masážou ho vtierajte do pokožky.

Ak sa budete obliekať modernejšie, budete používať vhodný typ kozmetiky a nebudete zanedbávať starostlivosť o vašu pleť, uvidíte, že pribúdajúce roky vás už nebudú nikdy viac trápiť.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokŽivot si treba uľahčiť a užívať si ho
Ďalší článokNajčastejšie chyby v stravovaní, ktoré ničia naše zdravie
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.