Ako dosiahnuť mladistvejší vzhľad?

Ako dosiahnuť mladistvejší vzhľad

Ani sa nenazdáme a na našu mladistvú pleť, pekné krivky a krásne husté vlasy sa budeme pozerať len na starých fotkách. Vek jednoducho nezastavíme. Ak chcete vyzerať mladšie, poradíme si, ako dosiahnuť mladistvejší vzhľad a oklamať vek.

Zmeňte štýl obliekania

Mladistvejší vzhľad dosiahnete najmä vtedy, keď zmeníte svoj štýl obliekania. Ak máte po 35, neznamená to, že musíte neustále nosiť tepláky a vyťahané tričká. Aj vy si môžete dovoliť krásne elegantné šaty, lodičky na vysokých podpätkoch, moderné dámske saká a kostýmové nohavice.

Skúste zo svojho šatníka odstrániť škaredé nevzhľadné oblečenie a kúpte si niečo modernejšie, mladistvejšie, farebnejšie. Dávajte si pozor aj na to, aby ste to neprepískli. Vyzerať ako „kanárik“ je ešte horšie ako vyzerať ako sivá myška! Zmeňte štýl obliekania a uvidíte, že budete vyzerať oveľa mladšie.

Vyberajte vhodnú kozmetiku

Vhodným výberom a kombinovaním kozmetiky docielite mladistvejší vzhľad aj bez toho, aby ste navštívili kurzy líčenia. Nechajte si poradiť pri výbere novej dekoratívnej kozmetiky priamo s predávajúcim v danej predajni s kozmetikou. Každá žena má iný typ pleti a len predajcovia vám poradia, aký typ kozmetiky sa hodí práve na vašu pleť. Dekoratívnu kozmetiku prispôsobujte farbe vašej pleti.

Starajte sa o vašu pleť

Ak chcete vyzerať mladšie, musíte sa o svoju pleť starať celý život. S pribúdajúcimi rokmi sa vám na nej začnú objavovať hlboké vrásky, pigmentové škvrny a pokojne aj akné.

Robievajte si pravidelne domáce masky, používajte prírodnú kozmetiku a vyskúšajte šípkový olej. Pleť zvláčňuje, hydratuje a vyživuje. Jemnou masážou ho vtierajte do pokožky.

Ak sa budete obliekať modernejšie, budete používať vhodný typ kozmetiky a nebudete zanedbávať starostlivosť o vašu pleť, uvidíte, že pribúdajúce roky vás už nebudú nikdy viac trápiť.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.