Táto Slovenka sa podobá na herečku Kate Hudson

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Obe sú krásne, úspešné a sú si podobné. Zatiaľ čo jedna z nich je slávna hollywoodska herečka, druhá patrí medzi úspešné slovenské redaktorky. Pozrite sa na ich fotky a presvedčte sa o ich podobe aj vy!

Natálii okolie už roky hovorí, že sa podobá na Kate najmä úsmevom. Ale pokiaľ si dobre všimnete, úsmev nie je to jediné, čím sú si podobné. Obe majú blond vlasy, zelenomodré oči, podobný nos a ešte aj tvar zubov a pier.

dvojnicka kate hudson

„Podľa mňa sa na herečku nepodobám, ale povedalo mi to už viacero ľudí. Dokonca sa mi stalo, že po pár rokoch mi priatelia povedali, že dlho rozmýšľali na koho sa podobám a až časom prišli na to, že na Kate. Skúšala som si pozerať jej viacero fotografií, ale neviem sa s tým stotožniť. No reakcie okolia ma vždy potešia a zasmejem sa na tom, že sa údajne podobám na nádhernú holywoodsku herečku,“ prezradila nám s úsmevom Natália.

kate hudson dvojnička

Máte aj vy vo svojom okolí niekoho, kto sa podobá na nejakú slávnu osobnosť? Pošli nám svoj tip!

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokViete, čo je to Sleeping pack?
Ďalší článokViete, ako používať BB krém?
Snažím sa poučiť z minulosti, sústrediť sa na prítomnosť a nelámať si hlavu nad budúcnosťou. No a medzi tým všetkým stíham občas napísať niečo pre vás, milé ženy.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.