Vianočná súťaž: Hrajte o luxusnú kozmetiku!

vianočná súťaž
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Pripravili sme si pre vás vianočnú súťaž o francúzsku luxusnú kozmetiku Payot. Ak sa chcete zapojiť, prečítajte si podmienky súťaže! 

Stačí ak v období medzi 29. 11. 2016 až 8. 1. 2017 lajknete našu oficiálnu stránku Magazínu Deň ženy, zazdieľate a lajknete tento článok na facebooku a ste v hre!

Potešíme sa však aj keď nám pošlete svoj obľúbený vianočný recept s fotografiou jedla alebo peknú vianočnú fotku.

Hráte o:

Zjednocujúci krém UNI SKIN JOUR v hodnote 60 €.

Krém z kozmetiky Payot chráni pred bunkovými disfunkciami, omladzuje a oživuje žiarivosť pleti. Obsahuje ochranné aktívne látky, ktoré tvoria štít a s pomocou SPF 15 chránia pred UVA žiarením. Na nejednotnú pleť pôsobia ako „photoshop“. Nemusíte sa báť, že vám nesadne, pretože je určený pre všetky vekové kategórie a typy pleti!

uni-skin-jour

 

 

 

 

 

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článok6 trikov ako zväčšiť malý priestor
Ďalší článokSpevák Eusebio: Ako vyzerajú Vianoce na Kube? 
Mojou vášňou je písanie. Začalo to textami piesní, pokračovalo písaním pre médiá ako Topky.sk, Magazín Plus 1 Deň, Magazín EXclusive a prácou v oblasti marketingu a Public Relations. Okrem Magazínu Deň ženy sa venujem aj svojej PR agentúre Lenita Public Relations a tiež skladaniu piesní a spevu v hudobnom projekte Freya.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.