V lete ti poviem, ako sa mám sa stal najúspešnejším slovenským filmom od nástupu pandémie

V lete ti poviem ako sa mám
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Kiná sú už zopár dní otvorené pre všetkých návštevníkov, vrátane neočkovaných, a záujem o filmové premietania rastie. Novým úspechom sa môže pochváliť komédia V lete ti poviem, ako sa mám. Adaptácia knižného bestselleru spisovateľky Evity Twardzik sa stala najnavštevovanejším slovenským filmom od nástupu pandémie koronavírusu.

Na svojom konte má v tejto chvíli 116 005 divákov

Tým prekonala doterajšieho víťaza, film Známi neznámi, ktorý v kinách videlo dohromady 106 252 divákov. Snímka V lete ti poviem, ako sa mám sa aj po mesiaci od svojej valentínskej premiéry drží na prvých miestach rebríčka návštevnosti a vychutnať si ju na plátne môžete aj v najbližších dňoch.

Film v produkcii spoločností NUNEZ NFETrinity Pictures nakrútila režisérka Marta Ferencová, ktorá má na svojom konte aj predchádzajúce adaptácie knižných Evitoviek, mimoriadne úspešné filmy Všetko alebo nič a Príliš osobná známosť. Jej novinka rozpráva príbeh partie dlhoročných kamarátov, spletitých vzťahov a tajomstiev, ktoré pred sebou navzájom majú. Hroziaci rozvod, nečakaný návrat starej lásky, osamelosť, alebo túžba po úspechu v kariérnom i rodinnom živote… Životy rôznorodých postáv sa túto zimu výrazne menia, aby si v lete mohli otvorene povedať, ako sa naozaj majú.

Známe herecké mená

Herecké obsadenie tvoria viaceré zvučné mená slovenskej hereckej brandže – Petra Vajdová, Soňa Norisová, Dominika Morávková, Anna Šišková, Marián Miezga či Ján Koleník. Spoločne s nimi sa na plátne objavujú české hereckéesá, ktorými bezpochyby sú Tereza Kostková, Simona Babčáková, Martin Hofmann, Ondřej Sokol alebo Jaroslav Plesl. Unikátnu zostavu dopĺňajú rumunské hviezdy Dana Rogoz, Andreea VasilePavel Bartos, ktoré si stihli získať prvých slovenských fanúšikov.

Snímku V lete ti poviem, ako sa mám, ktorá vás rozosmeje, dojme, ale najmä vám pripomenie okamihy vášho vlastného života, prináša do kín distribučná spoločnosť Continental film.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokBláznivý horoskop na marec 2022: Radšej ho neberte až tak vážne
Ďalší článokEscobarov syn: Toto je skutočná pravda o mojom otcovi
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.