Bláznivý horoskop na marec 2022: Radšej ho neberte až tak vážne

horoskopy marec 2022
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Viete, aký bude mesiac marec 2022 podľa znamení? Prečítajte si náš bláznivý horoskop na marec 2022. Neberte ho však príliš vážne.

Baran

V marci sa zamerajte na svoje priania. Zaobstarajte si kvalitnú a stáročiami overenú čarodejnicu, ktorá vám zabezpečí to, po čom túžite. Jar je práve v rozpuku ako vaša pleť, preto jej venujte dôkladnú starostlivosť, aby aj „púčiky“ neovládli vašu tvár.

Býk

Tento mesiac sa nesie v znamení odvahy. Preto odhoďte všetky zábrany a zahrajte sa na Supermana, Batmana či Tarzana. Zamerajte sa tiež na sebarozvoj a budovanie sociálnych kontaktov, ale bez sociálnych sietí.

Blíženci

Tento mesiac budete obdarení veľkou energiou a silou. No radšej sa sami nepokúšajte zdvihnúť skriňu ani po zjedení špenátu (aj keď by bol na vás Pepek námorník hrdý). Uprednostnite skôr jemné domáce úpravy.

Rak

V tomto mesiaci budete náchylnejší na prechladnutie, preto nepodceňujte malý „soplík“, ale radšej sa dobre preliečte. Vďaka fyzickej a psychickej pohodičke vás osvieti dobrý nápad, ktorého sa chopte a budete finančne zahojení.

Lev

Marec vo vás nakopne temperament. V spoločnosti budete hviezdiť svojim komunikačným (anti)talentom a stanete sa miestnym „rozprávkarom“. Nezabudnite na zdravú stravu, pretože z toľkých rečí môžete mať žalúdočné problémy.

Panna

V tomto mesiaci vám bude pamäť fungovať na plné obrátky. V prípade že máte na rováši nejaké tie hriešiky, radšej nepodstupujte výsluch na detektore lži. Ponorte sa do aktivít a občas aj do vody, aby na vás nezaspali kilá navyše.

Váhy

Marec bude pre vás veľmi rušný ako na stanici. Pripravte sa vo svojom živote na veľké zmeny, ale rozhodnite sa pre ten správny vlak. Či už sa presťahujete do nového „pelechu“ alebo vás zavanie do novej práce, snažte sa byť v pohode.

Škorpión

V marci začnete prahnúť po pocite bezpečia. Zatúžite po túlení, mojkaní a schovavaní sa pod širokými ramenami svojho ochrancu. Ak nebudete mať po ruke mačkaciu obeť, vystačte si aj s plyšovým macom, aby ste sa vyhli depke.

Strelec

Marec bude pre vás veľmi sebavedomý a uvoľnený. Vaša slniečkárska energia pohltí všetkých naokolo. Oslepíte ich svojou mágiou natoľko, že sa na vás nalepia všetci priatelia aj nepriatelia a váš diár bude praskať vo švíkoch.

Kozorožec

Marec bude pre vás plný nečakaných zmien a sklamaní zo vzťahov. Môže sa tiež stať, že vám váš bývalý spolužiak zo 4.B vyzná lásku. Svoje city mu priznajte jemne, aby ste mu neurobili príliš veľkú dieru v srdci. Pozvite ho aspoň na laskonku.

Vodnár

Mesiac marec bude pre vás pokojný ako životný štýl leňochoda. Nepúšťajte sa do veľkých fyzických prekážok, pretože vás môže unaviť už aj cesta na WC. Svoje sily sústreďte na myseľ a ponorte sa do upratovania myšlienok.

Ryby

V tomto mesiaci sa ešte viac ponoríte do hĺbavej analýzy vášho vzťahu s partnerom. Aj tieto trýznivé pocity môžu negatívne vplývať na vašu náladu. Preto sa nenechajte nahuckať zlou energiou na nejakú neplechu.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokSmrtiaca posadnutosť. Mrazivý severský triler
Ďalší článokV lete ti poviem, ako sa mám sa stal najúspešnejším slovenským filmom od nástupu pandémie
Mojou vášňou je písanie. Začalo to textami piesní, pokračovalo písaním pre médiá ako Topky.sk, Magazín Plus 1 Deň, Magazín EXclusive a prácou v oblasti marketingu a Public Relations. Okrem Magazínu Deň ženy sa venujem aj svojej PR agentúre Lenita Public Relations a tiež skladaniu piesní a spevu v hudobnom projekte Freya.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.