Bláznivý horoskop na rok 2022: Neberte ho až tak vážne

horoskop na rok 2022
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Starý rok sa opäť blíži ku koncu a čoskoro privítame ten nový. Viete, aký bude? Prečítajte si náš bláznivý horoskop na rok 2022. Neberte ho však príliš vážne. Skôr s nadhľadom.

Podľa istej cigánskej veštiacej gule sa rok 2022 javí ako dobrý. Žeby konečne začalo svitať na lepšie – bezkovidové časy? Je však potrebné dodržať pár praktických zásad! Za prvé – bezhlavo neskákať do každých malérov a za druhé – byť všade opatrný. Potom sa na vás s päťdesiatpäť percentnou pravdepodobnosťou usmeje šťastie. Ale ani to nebude zadarmo! Počas roka si môže vypýtať daň, a to v podobe pokuty za zlé parkovanie, či strateného respirátora pred obchodom. Nemusíte však zúfať, pretože tento rok nás naučí ešte väčšej trpezlivosti a zatínania zubov ako ten predchádzajúci. Prežijú iba začipovaní, nadľudia a zombíci.

Náš netradičný horoskop na rok 2022:

Baran  (21. 3 – 20. 4.)

Tento rok vás čaká vzrušenie ako v najnovšej Bondovke. Môže sa pokoje stať, že si pôjdete ľahnúť ako zakomplexovaný antivaxer a zobudíte sa ako premotivovaný slniečkár. Na dvere vám budú klopať výzvy. Tak ich, prosím vás, neprepaste a aspoň jednu schmatnite za pačesy. Skúste sa viac odviazať – behajte po záhrade tak ako vás Boh stvoril. Nielenže odplašíte miestnych škodcov, ale utužíte tým svoje kovidom skúšané zdravie. Láskuchtiví by si mali nechať svoje pokľaknutia s prstienkami na mesiac október. Pozor na kolegu z práce, ktorý sa síce bude tváriť ako plyšový macko, no v skutočnosti vás jeho zákerné úmysly prekvapia.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Rok 2022 z veľkej časti určí vašu budúcnosť, preto majte oči na stopkách a všetko dôsledne zvážte. Na miesto hádzania sa od zlosti o zem, z toho vyťažte maximum. Nikdy neviete či sa kvôli kĺbom ešte postavíte. V hádkach s partnerom sa radšej snažte trochu krotiť. Nevarte partnerovi hubovú polievku každý večer, ale radšej mu dajte pred spaním „hubičku“. Nemyslíme tým tú na umývanie riadov, ktoré aj tak nechal opäť špinavé. Pri sprche pracovných ponúk si vyberte takú, ktorá vás bude baviť, nie z ktorej vám nadmerne porastie peňaženka. Váhu neberte na ľahkú váhu a radšej si vyberajte veci, z ktorých sa nepriberá.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Tento rok bude o vzostupoch a pádoch. Jeden deň budete lietať v povetrí ako štebotajúca andulka a na druhý deň sa môžete ocitnúť na zemi. Od začiatku roka až do apríla to musíte pretrpieť ako tínedžer odlúčený pol hodinu od svojho smartfónu, no potom to už bude raj. Pokojne si doprajte aj ten najstrelenejší rozmar – zaplátate tým svoje rany na duši. Dávajte si pozor na človeka v znamení Škorpión. Môže sa stať, že problémy v rodine či v práci vám spôsobia pád bez mäkkého pristátia. Tak ak si dovtedy nezabezpečíte pristávacie krídla, nevyhnete sa zlomeninám.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Váš rok 2022 bude rozdelený do troch fáz. Začiatok bude ponorený do ospalej etapy ako pohľad Billie Eilish. Od mája do septembra budú prevládať búrlivé časy pripomínajúce mexickú telenovelu. A ku koncu roka si môžete plánovať najväčšie mejdany, rozhodnutia, svadby, zásnuby, dovolenky či iné happy endy. Vo vzťahu sa snažte vyhnúť hádkam a radšej si zahryznite do jazyka. Pozor však na silný zhryz, ešte ho budete potrebovať. Zo zdravotného hľadiska vám pomôžu prechádzky na každý deň. Vždy si nájdite čas, aj keby padali traktory. Stačí nahodiť ten správny ochranný skafander a o zážitok máte postarané.

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Začiatok roka 2022 sa vám pekne rozbehne, no potom sa to zasekne. V láske sa to všetko zamotá. Ocitnete sa v milostnom trojuholníku, možno aj v štvoruholníku či vo štvorici (pravdepodobne po opici). Nerobte unáhlené závery, všetko si poriadne premyslite a spoliehajte sa na svoje pobláznené srdce. Ale pozor na srdcové záchvaty – z tých trojuholníkov, štvoruholníkov či päťuholníkov. Na prvé miesto umiestnite rodinu a zdravie, ktoré bude trochu schátrané po tých turbulentných mesiacoch. Svojho partnera sa nesnažte opiť rožkom, dobre vie, že tie rožky máte vy (ale na hlave).

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Rok 2022 sa bude pre vás javiť celkom príjemný. Už na začiatku bude okolo vás lietať množstvo šancí. Schmatnite aspoň jednu za pačesy! No dávajte si pozor na umelé či nadpojené vlasy, ktoré môže zradiť. Vyhýbajte sa aj stresu a ľuďom, ktorí vás dostávajú pod tlak. Radšej si kúpte tlakový hrniec a vyduste v ňom všetky problémy spolu s mrkvou, petržlenom a kalerábom. Nezanedbávajte sociálne kontakty, no nemyslíme tie na sociálnych sieťach ale naživo – v obchode, v lese, v škôlke, v škole či v jasliach.

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Rok 2022 bude pre vás veľmi zaujímavý. Vďaka koláčikom šťastia vyriešite niekoľko ťažkých výziev. Na pečenie budete potrebovať niekoľko dôležitých ingrediencií: kilo tolerancie, tisíc gramov trpezlivosti, tristo deka odolnosti a hlavne dve kilá šťastia. Okrem toho si radšej nakúpte dvesto kusov podkovíc pre šťastie a začnite riešiť svoju nespavosť, pretože podkovice uvidíte aj pod očami. Tie by mohli odplašiť lásku vášho života, ktorá by sa vám mala pripliecť do cesty niekedy medzi 3. a 25. októbrom 2022. Dávajte si však pozor na zlatokopecké typy, ktoré budú okolo vás krúžiť ako supy.

Škorpión (24. 10. – 22. 11.)

Čaká na vás rok plný zážitkov! Každý mesiac je pre vás pripravené niečo veľmi pozitívne. Nie, nebojte sa, nebudú to výsledky antigénových testov. Môžu to byť však výsledky tehotenských testov. Takže dilema spojená s hľadaním novej záľuby bude na dlhší čas vyriešená. Ešte teraz sa rýchlo prihláste na kurz prebaľovania, číčíkania, uspávania a štupľovania uší pred novorodeneckým vreskotom. Intenzívne zážitky znásobia vaše kypiace endorfíny šťastia pri pohľade na nevinnú detskú tváričku (môžu byť aj dve). Pozor však na kypiace hrnce a seknuté chrbty pri častej predhrbenej polohe.

Strelec (23. 11. – 21. 12.)

Úspechy aj neúspechy v tomto roku budú pre vás pekne vyrovnané. Najviac sa však naučíte na nečakaných zakopnutiach. Dávajte si ale pozor, aby pred vami nevykonal potrebu susedov Dunčo. Potom sa môžete ocitnúť naozaj v poriadnych sr… šlamastike. Takže buďte ostražití a sledujte, čo sa vám potuluje pod nohami. A hlavne sa nezabudnite potom vždy vyrovnať, aby na vás sedel tento horoskop. Svoje financie si radšej držte na uzde, ak nechcete aby vám ušiel aj posledný groš ako splašená kobyla.

Kozorožec (22. 12 – 20. 1.)

Rok 2022 bude pre kozorožcov predstavovať pekelné šťastie. Stačí, že sa hocičoho chytíte a sila horúceho podzemia vám pomôže k vytúženému cieľu. Dávajte si však pozor! Aj Lucifer má oči všade! Keď sa vám to vymkne z pod kontroly a budete sa chcieť pred ostatnými naparovať, môžete skončiť pri naparovaní nad pekelným kotlom. V láske budete mať taktiež zelenú (teda červenú). Využite ju ako len najviac budete vedieť – ale nemyslíme tým, „využiť a odkopnúť“. Pokúste sa nájsť vaše druhé ja, ktoré bude blízke vášmu srdcu. Veď kedy inokedy by ste k sebe pritiahli ideálneho partera, ak nie počas vášho „z pekla šťastného“ roka?

Vodnár (22. 12. – 20. 1.)

Rok 2022 bude pre vás príležitosťou vrátiť sa späť do hry. Tak oprášte „Človeče nehnevaj sa“, prípadne Jumanji a zavolajte kamarátov z detstva. Počas pandémie ste sa uzamkli do domasedskej ulity a zabudli na svoju povesť spoločenského búrliváka. Oprášte ju spolu s bandou hráčov a vyrazte do ulíc dobrodružstiev. Pamätajte však na novoročné záväzky, ktoré ste si zapísali do zoznamu predsavzatí a všetko si užívajte s mierou. Čo sa týka financií, nasporené euríčka vám porastú ako brucho po Vianociach. No nezabudnite za ne aj Ježiškovi pekne poďakovať, nie iba brať.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Nebude to pre vás ľahký rok, no osud máte vo svojich citlivých rukách. Endorfínmi nabitý január bude pripomínať román od Rosamunde Pilcherovej, potom už budete sledovať skôr Armagedon. Vykašlite sa na sebaľútosť či vyplakávanie a radšej sa pustite do veľkej premeny. Zmeňte farbu vlasov, dajte sa potetovať a zapracujte na svojom schátranom sebavedomí. To vám pomôže pri hľadaní nového partnera, ktorý si vás bude vážiť aj bez váhy. V práci toho budete mať na pleciach viac než dosť, no tie si potom choďte vyrovnať na jogu. Pomôže vám pri sedavom zamestnaní a pri práci s vyššou sebadôverou.

Veríme, že vám náš bláznivý horoskop na rok 2022 pomôže pri správnych rozhodnutiach! 🙂

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokČas na milosť: Obľúbený advokát Johna Grishama sa vracia!
Ďalší článok6 kozmetických predsavzatí na rok 2022
Mojou vášňou je písanie. Začalo to textami piesní, pokračovalo písaním pre médiá ako Topky.sk, Magazín Plus 1 Deň, Magazín EXclusive a prácou v oblasti marketingu a Public Relations. Okrem Magazínu Deň ženy sa venujem aj svojej PR agentúre Lenita Public Relations a tiež skladaniu piesní a spevu v hudobnom projekte Freya.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.