Ako si nájsť partnera podľa znamení zverokruhu. Kto sa ku vám najviac hodí?

Ako nájsť partnera

Ako si nájsť partnera snov? Cez zoznamku, v bare, v práci, vďaka spoločným priateľom či záľubám? Nájsť toho pravého je niekedy ako hľadať ihlu v kope sena. Prečo to niektorým dvojiciam funguje po celý život a iní sa snažia a aj tak to nejde? Podľa hviezd sa k sebe niektoré znamenia hodia viac a niektoré menej. Zistite s akým by ste vytvorili šťastný par podľa horoskopu.

Baran: Vodnár, Blíženec, Strelec

Barani sú vetroplachovia, ktorí vyhľadávajú extrém a vzrušenie. Preto potrebujú človeka – ideálne Vodnára alebo Blíženca, ktorí bude plávať v jeho podobných dobrodružných vlnách. Tvrdohlaví, výbušní barani s vodcovskými sklonmi dokážu byť aj úprimní, féroví a racionálni. Vďaka vzájomnému porozumeniu a príťažlivosti sa dokážu zladiť aj so Strelcom

Býk: Ryby, Rak, Panna

Býk je zástancom tradičných rodinných hodnôt a rád udržiava teplo kozuba. Preto sa k nemu najviac hodia podobní vyznávači ako Ryba či Rak. Všetky tieto znamenia túžia po bezvýhradnej láske. Obetavý a nežný Býk sa nerád bezhlavo vrhá do vzťahov, radšej si počká na pravú lásku. Opatrná Panna môže byť tiež vhodným kandidátom vďaka rovnakým povahovým črtám ako je opatrnosť.

Blíženec: Baran, Lev, Vodnár

Blížencom je blízka stabilita a ich hlavnou doménou je rozum. Tieto rozpoltené znamenia radi objavujú, skúšajú a menia partnerov. Nemajú radi nudu a preto potrebujú mať pri sebe veselú kopu. Levy a Barani sú preto vhodní kandidáti na jeho spriaznenú dušu. Lev dokáže Blížencovi imponovať svojou fantáziou a búrlivejším životom. Okrem toho sa k Blížencovi hodí aj Vodnár, ktorý ho dokáže zvábiť zmyslom pre dobrodružstvo.

Rak: Býk, Kozorožec, Škorpión

Rak potrebuje lásku na celý život, pretože je rodinne založený. Hľadá istotu a ochranu a preto sa k nemu hodí Býk, Kozorožec, ale aj Škorpión. Získať si jeho dôveru však nie je jednoduché. Dokáže fungovať len s niekým, kto ho počúva.

Lev: Blíženec, Vodnár, Strelec

Romantické a extravagantné levy majú radi komplimenty a vyhľadávajú situácie, kedy môžu byť stredobodom pozornosti. Taktiež sú veľkorysí, milujú lov, vzrušenie a dobrodružstvo. Toto všetko najviac vyhovuje Strelcom a Vodnárom. Vo vzťahu potrebujú voľnosť, no sú svojim partnerom verní.

Panna: Býk, Kozorožec

Panny sa javia ako flegmatici, no v skutočnosti sú emočne citlivé. Vyhýbajú sa konfliktom a majú radi pohodu a teplý domov. Pokojné a trpezlivé panny bývajú aj v láske veľmi obozretné. Najviac k Pannám zapadne Býk či Kozorožec. Práve tieto znamenia im dokážu poskytnúť istotu a citovú stabilitu. 

Váhy: Lev, Strelec, Vodnár

Váhavé a neisté váhy potrebujú veľmi silného partnera, ktorý má naozaj pevné nervy. Patria k prelietavým znameniam, ktoré majú šarm a vedia ako očariť opačné pohlavie. Ťažkú povahu Váh, ktoré si musia presadzovať svoje najviac zvládnu Levy, Strelci či Vodnári.

Škorpión: Panna, Rak, Ryby

Citlivé a zároveň výbušné Škorpióny potrebujú starostlivých a jemných partnerov, ktorí budú s nimi zaobchádzať ako v rukavičkách. Majú zmysel pre humor a sú veľmi vášniví, no partneri sa im musia dosť prispôsobovať. Vhodnými kandidátmi sú pre nich Raci, ktorí dokážu byť oddaní, Ryby, ktoré prekypujú citom alebo Panny, ktoré sú opatrné.

Strelec: Vodnár, Baran, Lev

Strelec je závislý na láske a vernosti. Je to veľmi pozitívne znamenie, pretože je sebestačné a nikdy energicky nevyciciava svojho partnera. Práve naopak – dokáže veľa dávať. Očakáva však za to uznanie. Dobre si rozumie s Baranom, Vodnárom a aj s Levom, ktorý má rád slobodu.

Kozorožec: Škorpión, Ryby, Býk

Verní Kozorožci sa nechcú v živote spáliť a nič ľutovať. Vedia sa prispôsobovať, sú praktickí a žiť s nimi je jedna báseň. Krása a múdrosť v jednej osobe – to je to, čo sedí na toto znamenie. Kozorožec vyhľadáva stabilitu, vernosť a istotu. Ideálne prepojenie založené na fyzickej a duševnej príťažlivosti dokáže nájsť v Býkovi.

Vodnár: Strelec, Lev, Blíženec

Vášnivý, dobrodružný a nespútaný Vodnár sa nechce v žiadnom prípade obmedzovať. Dokáže si rýchlo pre niekoho otvoriť srdce, no tak isto rýchlo dokážu u neho city vyprchať. Neuznáva stabilitu a pokoj, bližšia mu je nespútanosť. Preto sú pre neho vhodní Strelci, Levy a Blíženci.

Ryby: Kozorožec, Býk, Rak

Citlivé a plaché ryby dokážu byť naozaj šťastné len ak sú milované. Potrebujú ku sebe silného partnera, ktorý im bude neustále dokazovať lásku. Svoj vzťah stavajú na spoločných záujmoch. Najviac sa k nim hodia partneri v znamení Býka, Raka či Kozorožca. Práve oni im dokážu poskytnúť istotu.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.