Ako si nájsť partnera podľa znamení zverokruhu. Kto sa ku vám najviac hodí?

Ako nájsť partnera
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Ako si nájsť partnera snov? Cez zoznamku, v bare, v práci, vďaka spoločným priateľom či záľubám? Nájsť toho pravého je niekedy ako hľadať ihlu v kope sena. Prečo to niektorým dvojiciam funguje po celý život a iní sa snažia a aj tak to nejde? Podľa hviezd sa k sebe niektoré znamenia hodia viac a niektoré menej. Zistite s akým by ste vytvorili šťastný par podľa horoskopu.

Baran: Vodnár, Blíženec, Strelec

Barani sú vetroplachovia, ktorí vyhľadávajú extrém a vzrušenie. Preto potrebujú človeka – ideálne Vodnára alebo Blíženca, ktorí bude plávať v jeho podobných dobrodružných vlnách. Tvrdohlaví, výbušní barani s vodcovskými sklonmi dokážu byť aj úprimní, féroví a racionálni. Vďaka vzájomnému porozumeniu a príťažlivosti sa dokážu zladiť aj so Strelcom

Býk: Ryby, Rak, Panna

Býk je zástancom tradičných rodinných hodnôt a rád udržiava teplo kozuba. Preto sa k nemu najviac hodia podobní vyznávači ako Ryba či Rak. Všetky tieto znamenia túžia po bezvýhradnej láske. Obetavý a nežný Býk sa nerád bezhlavo vrhá do vzťahov, radšej si počká na pravú lásku. Opatrná Panna môže byť tiež vhodným kandidátom vďaka rovnakým povahovým črtám ako je opatrnosť.

Blíženec: Baran, Lev, Vodnár

Blížencom je blízka stabilita a ich hlavnou doménou je rozum. Tieto rozpoltené znamenia radi objavujú, skúšajú a menia partnerov. Nemajú radi nudu a preto potrebujú mať pri sebe veselú kopu. Levy a Barani sú preto vhodní kandidáti na jeho spriaznenú dušu. Lev dokáže Blížencovi imponovať svojou fantáziou a búrlivejším životom. Okrem toho sa k Blížencovi hodí aj Vodnár, ktorý ho dokáže zvábiť zmyslom pre dobrodružstvo.

Rak: Býk, Kozorožec, Škorpión

Rak potrebuje lásku na celý život, pretože je rodinne založený. Hľadá istotu a ochranu a preto sa k nemu hodí Býk, Kozorožec, ale aj Škorpión. Získať si jeho dôveru však nie je jednoduché. Dokáže fungovať len s niekým, kto ho počúva.

Lev: Blíženec, Vodnár, Strelec

Romantické a extravagantné levy majú radi komplimenty a vyhľadávajú situácie, kedy môžu byť stredobodom pozornosti. Taktiež sú veľkorysí, milujú lov, vzrušenie a dobrodružstvo. Toto všetko najviac vyhovuje Strelcom a Vodnárom. Vo vzťahu potrebujú voľnosť, no sú svojim partnerom verní.

Panna: Býk, Kozorožec

Panny sa javia ako flegmatici, no v skutočnosti sú emočne citlivé. Vyhýbajú sa konfliktom a majú radi pohodu a teplý domov. Pokojné a trpezlivé panny bývajú aj v láske veľmi obozretné. Najviac k Pannám zapadne Býk či Kozorožec. Práve tieto znamenia im dokážu poskytnúť istotu a citovú stabilitu. 

Váhy: Lev, Strelec, Vodnár

Váhavé a neisté váhy potrebujú veľmi silného partnera, ktorý má naozaj pevné nervy. Patria k prelietavým znameniam, ktoré majú šarm a vedia ako očariť opačné pohlavie. Ťažkú povahu Váh, ktoré si musia presadzovať svoje najviac zvládnu Levy, Strelci či Vodnári.

Škorpión: Panna, Rak, Ryby

Citlivé a zároveň výbušné Škorpióny potrebujú starostlivých a jemných partnerov, ktorí budú s nimi zaobchádzať ako v rukavičkách. Majú zmysel pre humor a sú veľmi vášniví, no partneri sa im musia dosť prispôsobovať. Vhodnými kandidátmi sú pre nich Raci, ktorí dokážu byť oddaní, Ryby, ktoré prekypujú citom alebo Panny, ktoré sú opatrné.

Strelec: Vodnár, Baran, Lev

Strelec je závislý na láske a vernosti. Je to veľmi pozitívne znamenie, pretože je sebestačné a nikdy energicky nevyciciava svojho partnera. Práve naopak – dokáže veľa dávať. Očakáva však za to uznanie. Dobre si rozumie s Baranom, Vodnárom a aj s Levom, ktorý má rád slobodu.

Kozorožec: Škorpión, Ryby, Býk

Verní Kozorožci sa nechcú v živote spáliť a nič ľutovať. Vedia sa prispôsobovať, sú praktickí a žiť s nimi je jedna báseň. Krása a múdrosť v jednej osobe – to je to, čo sedí na toto znamenie. Kozorožec vyhľadáva stabilitu, vernosť a istotu. Ideálne prepojenie založené na fyzickej a duševnej príťažlivosti dokáže nájsť v Býkovi.

Vodnár: Strelec, Lev, Blíženec

Vášnivý, dobrodružný a nespútaný Vodnár sa nechce v žiadnom prípade obmedzovať. Dokáže si rýchlo pre niekoho otvoriť srdce, no tak isto rýchlo dokážu u neho city vyprchať. Neuznáva stabilitu a pokoj, bližšia mu je nespútanosť. Preto sú pre neho vhodní Strelci, Levy a Blíženci.

Ryby: Kozorožec, Býk, Rak

Citlivé a plaché ryby dokážu byť naozaj šťastné len ak sú milované. Potrebujú ku sebe silného partnera, ktorý im bude neustále dokazovať lásku. Svoj vzťah stavajú na spoločných záujmoch. Najviac sa k nim hodia partneri v znamení Býka, Raka či Kozorožca. Práve oni im dokážu poskytnúť istotu.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokDo kín prichádza dokumentárny film Peter Dvorský
Ďalší článokAj správny chlap môže robiť špinavú robotu – Nový román Stephena Kinga
Mojou vášňou je písanie. Začalo to textami piesní, pokračovalo písaním pre médiá ako Topky.sk, Magazín Plus 1 Deň, Magazín EXclusive a prácou v oblasti marketingu a Public Relations. Okrem Magazínu Deň ženy sa venujem aj svojej PR agentúre Lenita Public Relations a tiež skladaniu piesní a spevu v hudobnom projekte Freya.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.