Horoskop na mesiac júl 2022, ktorý netreba brať príliš vážne

horoskop na apríl 2022
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Leto sa už blíži! Viete, aký bude mesiac júl 2022 podľa znamení? Prečítajte si náš bláznivý horoskop na júl 2022. Neberte ho však úplne doslova.

Baran

V júli sa z Baranov stanú charizmatickí vodcovia, ktorí budú vyčnievať z davu. A to nielen vďaka svojej výške. Budete svietiť sebavedomím a pozitívnou energiou. Ľudia si všimnú vašu svätožiaru a budú vás vnímať ako svoj vzor.

Býk

Júl bude pre Býkov harmonickým mesiacom. Úplne sa upokojíte a budete si užívať každý okamih ako leňochod na dôchodku. Prebudí sa vo vás empatia a stanete sa psychológom pre všetkých. Pozor však na zneúžívačov!

Blíženci

V júli môžu Blíženci očakávať veľké životné zmeny v osobnom živote a v kariére. Porastie vám sebavedomie a možno aj brucho. No nezabudnite ho skresať pri výdatnej turistike alebo vo vode.

Rak

Júl prinesie Rakom veľkú dávku fyzickej a duševnej sily. Budete sa cítiť ako Herkules v najlepších rokoch. Využite svoje zdatnosti na domáce práce a vaša polovička (alebo štvrtinka) vám bude ruky bozkávať.

Lev

V júli sa Lev upokojí a nechá život plynúť. Uvedomíte si, že nemusíte mať všetko pod lupou a kontrolovať aj mravcov na záhrade. Porastie u vás empatia a vďaka tomu budete žiadaní ako rezne na nedeľný obed.

Panna

Júl posilní sebavedomie Panny na maximum. Bude také veľké, že sa možno vyberiete do divadla v gumákoch so žabou na hlave. Pozor, aby nezačala priveľmi kŕkať a neodplašila vašich nápadníkov.

Váhy

V júli si Váhy príjemne oddýchnu. V práci sa vám bude dariť ako v zime na saniach v 90-tych rokoch. Pozor na boľavý chrbát z nesprávneho držania tela a stresu, lebo sa budete musieť skamarátiť s kosmodiskom.

Škorpión

V júli príde do života Škorpiónov veľa zmien. Budete sa cítiť ako úplne nový Škorpión, teda človek. Budete mať potrebu neustále niečo aktualizovať – súčasný životný štýl či svoju fotku na Facebooku.

Strelec

Júl bude pre Strelcov úspešným mesiacom z hľadiska ich kariéry. Nakopnite ju ako ten správne namotivovaný influeencer a ohromíte svojho šéfa aj kolegov. Pozor však na počet falošných followerov.

Kozorožec

V júli vyplávajú na povrch problémy z minulosti, možno aj nespláchnuté krivdy. Všetko sa dá pohodlne vykomunikovať, no netreba príliš pridávať volume ani bláznivú gestikuláciu. Budete sa snažiť vychádzať s každým.

Vodnár

Júl Vodnárom pripraví veľa výziev a budú môcť využiť svoju energiu napríklad aj pri rýľovaní či polievaní záhonov. Budete neposední ako mäsiarka v kuchyni. Pozor však na nebezpečné mucholapky!

Ryby

V júli sa Ryby nebudú spoznávať vďaka svojim impulzívnym reakciám, ktoré budú pripomínať trojnásobný PMS. Mali by ste byť opatrní a radšej si preventívne zaplátať ústa alebo sa odizolovať do divočiny.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokNajúspešnejší slovenskí autori za rok 2021 si prevzali ocenenia Zlatá kniha a Platinová kniha
Ďalší článokPolícia je plná krivákov a špiny. Je tu Spolok Judášov
Mojou vášňou je písanie. Začalo to textami piesní, pokračovalo písaním pre médiá ako Topky.sk, Magazín Plus 1 Deň, Magazín EXclusive a prácou v oblasti marketingu a Public Relations. Okrem Magazínu Deň ženy sa venujem aj svojej PR agentúre Lenita Public Relations a tiež skladaniu piesní a spevu v hudobnom projekte Freya.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.