Trápia vás vrásky, rozšírené póry či maz? Procedúra HydraFacial si s tým poradí

HydraFacial
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Nie je žiadne tajomstvo, že ženy sa chcú starať o svoju tvár. Niekedy na to však krémy a séra nestačia. Vtedy prichádza rad na niečo silnejšie! Počuli ste už o kozmetickom ošetrení tváre s názvom HydraFacial? Tento zázrak vám vyhladí jemné vrásky, zredukuje kožný maz a rozšírené póry, ale aj krásne hydratuje pleť. Ako táto procedúra prebieha sme boli zistiť v Estetickej klinike Kamala v Žiline.

HydraFacial používajú luxusné kozmetické kliniky v Spojených štátoch, ale aj u nás na Slovensku. Tento systém je moderný neinvazívny spôsob rejuvenizácie pokožky tváre, čo v lekárskych kruhoch znamená proces omladenia. Účinnosť tohto zákroku potvrdzujú aj klinické štúdie zhotovené poprednými dermatologickými odborníkmi. Tie preukázali, že HydraFacial má oproti iným rejuvenačným procedúram výrazne lepšie výsledky.

Prečo ísť na takéto ošetrenie?

HydraFacial sa postará o vašu tvár úplne od základu. Vďaka Voretex – Fusion technológií sa do pokožky dostanú glukosaminy. Tie majú protizápalové vlastnosti a účinky proti starnutiu. Okrem toho do pleti dopravíte aj peptidy, ktoré majú schopnosť oživiť výrobu kolagénu, a teda spomalia obávané starnutie. Kyselina hyalurónová sa zase postará o to, aby epiderma ostala vypnutá. Vďaka nej sa v spojivovom tkanive vytvoria hydratačné zásoby, pokožka ostane pevnejšia a vrásky potlačí do úzadia.

Tieto látky (glukosaminy, peptidy a kysalina hyalurónová) sú telu vlastné a starnutím, stresom a vonkajšími vplyvmi ich strácame. Preto nás prekvapujú vrásky, pigmentácia, akné či iné nedokonalosti. Tento vodný peeling s infúziou účinných zložiek vás poteší okamžitým účinkom. Terapia HydraFacial vás bude rozmaznávať pomocou detoxikácie, hydratácie, exfoliáci a regenerácie. Vyskúšať ju môžete aj v Klinike estetickej medicíny KAMALA.

„HydraFacial je skutočne pre každého. Aj pre mužov. Pre každého kto sa chce starať o svoju pokožku tváre na najvyššej úrovni,“ hovorí MUDr. Ľubica Babišová z Kliniky estetickej medicíny KAMALA a dopĺňa: „Skutočne, už 15-roční k nám chodia kvôli akné a je to vhodné aj na dokonalú pleť práve preto, aby taká ostala. Okrem týchto blahodárnych účinkov na pokožku je to veľmi príjemné a relaxačné ošetrenie.“

Ako vyšetrenie prebieha?

 1. Zmäkčenie pleti.
 2. Rozpustenie nečistôt v póroch.
 3. Vysatie nečistôt.
 4. Napustenie pleti kyselinou hyalurónovou a biaoaktívnymi peptidmi.

Kedy ísť na ošetrenie:

 • ak máte mastnú, problematickú alebo aknóznu pleť,
 • ak vás trápia rozšírené póry,
 • ak máte tmavé škvrny na pleti,
 • ak ste stratili elasticitu pokožky a chcete sa zbaviť jemných vrások.

Kedy ošetrenie radšej vynechať:

 • ak trpíte nádorovým ochorením,
 • ak používate lieky, ktoré zvyšujú fotosenzibilitu pokožky,
 • ak máte na miestach, ktoré chcete ošetriť materské znamienka,
 • ak máte opar na perách,
 • ak máte porušenú integritu kože.

Nemusíte sa báť, že po tejto aplikácií budete vyzerať, akoby vás práve niekto vyfackal. Žiadne začervenania a podráždenia kože nehrozia! Takže môžete pokojne odkráčať do ulíc, alebo aj na rande. Pleť bude po prvom ošetrení viditeľne jemnejšia a hydratovanejšia.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokJaskyňa plná ľudských kostí. Aj o tom je novinka Obeta
Ďalší článokS deťmi do kina: Minna a továreň na sny
Mojou vášňou je písanie. Začalo to textami piesní, pokračovalo písaním pre médiá ako Topky.sk, Magazín Plus 1 Deň, Magazín EXclusive a prácou v oblasti marketingu a Public Relations. Okrem Magazínu Deň ženy sa venujem aj svojej PR agentúre Lenita Public Relations a tiež skladaniu piesní a spevu v hudobnom projekte Freya.

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.