Tipy na vianočné darčeky pre ženy

darčeky pre ženy
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Viaceré obchody už vykladajú vianočné dekorácie vo svojich prevádzkach. Preto sa nemôžeme čudovať, že niektorí ľudia už pomaly začínajú uvažovať nad tým, čo kúpia svojim blízkym pod vianočný stromček. Ak sa vás váš partner pýtal, čo vám kúpiť, lenže vy neviete, čo by ste si priali, prezradíme vám pár tipov na vianočné darčeky pre ženy.

Tipy na vianočné darčeky pre ženy:

Brošne

Dámy, ktoré milujú luxus a eleganciu, sa potešia novým brošniam. Motýlik, srdiečko, ruža, či kvety – môžete si vyberať z množstva rôznych vzorov brošní. Najobľúbenejšie sú ale brošne so Swarovski krištáľmi, ktoré rozžiaria elegantný outfit, takže aj keby si zvolíte jednofarebný outfit, práve krásna brošňa vám ho parádne ozdobí.

Ak sa vás váš partner pýtal, čo by ste chceli, skúste mu navrhnúť ozdobné brošne so Swarovski krištáľmi.

Náhrdelník

Krásny náhrdelník poteší snáď každú ženu. Skúste partnerovi navrhnúť, nech vám kúpi nový náhrdelník. Skúste si však sama vybrať konkrétny štýl, aby vám nový náhrdelník ladil k prsteňom, náušniciam a iným šperkom, ktoré rada nosievate.

Kabelka

Ktorá žena sa nepoteší kabelke? Tento darček si však tiež radšej vyberte samy, aby vám ho partner následne kúpil. Môže sa stať, že váš partner nevie, aký štýl sa vám páči a nevie vybrať kabelku. Skúste mu preto pár kabeliek ukázať, poprípade poslať linky na konkrétne kabelky, ktoré sa vám páčia a uľahčíte tak partnerovi výber tohto darčeka.

Wellness pobyt

Zima je chladným ročným obdobím, preto by bolo ideálne, keby vám partner pod vianočný stromček odovzdal voucher na wellness pobyt, či už v horských luxusných hoteloch, alebo v obľúbenom wellness hoteli v slovenskom meste.

Okrem týchto darčekov muž partnerku poteší novou nočnou košieľkou, spodnou bielizňou, sexy pyžamkom, či objednanou večerou pri sviečkach v luxusnej reštaurácii.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokModernizácia interiéru: Na čo sa najviac zamerať?
Ďalší článokZastavte plytvanie potravinami! Vyskúšajte tieto pravidlá pri nakupovaní
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.