Štýlové kabelky na bežné nosenie: Pri výbere sa držte týchto pravidiel

kabelky
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Nezaobídeme sa bez nej ani v obchode a chceme ich mať doma čo najviac. Kabelky sú jednoducho doplnkom, ktorý patrí ku každej žene – tínedžerke, ale i tej v zrelom veku. Ak ju hľadáte na bežné nosenie, poradíme vám, čoho by ste sa pri výbere mali jednoznačne držať.

Kabelky musia byť kombinovateľným kúskom

Ak sa vám páčia skôr extravagantnejšie kúsky, musíte vedieť, či sa vám hodí k väčšine vecí, čo máte v šatníku. Je to totiž doplnok a ako už z názvu vyplýva musí dopĺňať ženský outfit. Darmo budete pekne oblečená, keď nebudete mať zladenú dámsku kabelku.

Musí byť vždy kombinovateľným kúskom. Pri výbere si zosumarizujte farby, aké máte v šatníku a akú farbu obľubujete.

Vždy je ale lepšie vybrať si neutrálny odtieň ako vo výrazných farbách.

Odporúčame vám vyberať si kvalitné kožené kabelky v týchto farbách – v škoricovej, v ťavej, v čiernej, svetlosivej, poprípade v tmavomodrej. Mala by ladiť k vašej peknej koženej peňaženke.

Aký tvar kabelky vám najviac vyhovuje?

Na bežné nosenie sa predávajú v obdĺžnikovom alebo štvorcovom tvare. Oba tvary majú svoje pre a proti. Aby ste si však vybrali vhodný tvar, zvážte, čo všetko v nej nosíte. Ak ju chcete nosiť aj do práce a každý deň so sebou nosíte viacero dokumentov, oceníte skôr obdĺžnikový tvar. Ak v nej neplánujete nosiť nič veľké, oceníte štvorcový tvar.

Skvelé obdĺžnikové kúsky nájdete aj v ponuke štýlových talianskych kabeliek. Talianske sú kvalita a štýl samy o sebe, preto ak chcete vyzerať ako pravá dáma, určite ich neodmietnite. Pri jej výbere zvážte aj materiál zvršku a vnútra. Odporúčame vám predovšetkým kvalitné kožené. Zo syntetického materiálu nie sú zlé, ale vydržia vám oveľa menej ako kožené. Koža vekom vyzerá krajšie, syntetika však nie.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokPríbeh Stratení: Náhodné stretnutie a odkrytá minulosť
Ďalší článokVideo: Romantická komédia LOVEnie s Evelyn, Jakubom Prachařom a Ester Geislerovou
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.