Súťaž ukončená: Kto vyhral knihu od Ingy Lindström Šťastie na šérových ostrovoch

Šťastie na šérových ostrovoch
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Milujete švédske ľúbostné príbehy? Zapojte sa do našej súťaže a vyhrajte knihu z pera Ingy Lindström Šťastie na šérových ostrovoch. Ako na to? Čítajte ďalej!

Vitajte vo Švédsku, krajine nádhernej, nedotknutej prírody, kde sa odohrávajú tri ľúbostné príbehy z pera Ingy Lindström. Vychutnajte si rozprávanie o osudoch hlavných postáv, ktoré na ceste za šťastím musia prekonať množstvo prekážok. Buďte pri tom, keď im na dvere zaklope láska

Tri príbehy: V letnom dome, Skok do šťastia a Cesta k tebe nájdete v knihe Šťastie na šérových ostrovoch.

Prečítajte si úryvok z knihy:

Keď ho raz naplnila nejaká melódia, musel ju hrať stále dookola, až kým sa sama ďalej rozvinula. Hudbu v sebe cítil. Každú notu, každý akord. Keď hral, na všetko zabudol. Nevšimol si ani, že do miestnosti vošla Rita.

Patrick Bergdahl si prenajal ateliérový byt na promenáde Monteliusvägen. Výhľad na vodu, radnicu a staré mesto bol z každej miestnosti úchvatný. Aby ho však tento fantastický pohľad nerozptyľoval, skôr než si sadol za svoje čierne krídlo, Patrick vždy zatiahol žalúzie.

Krídlo – pravý Bechstein – bolo stredobodom veľkej, inak skôr sparťansky zariadenej izby. Audio systém a vedľa neho stojan s CD-čkami, v ktorom sa nenachádzali len jeho nahrávky, ale aj diela iných klaviristov. Kúsok od krídla stálo ležadlo, ktoré vyzeralo skôr výstredne než pohodlne. Čiernobiele fotografie a obrazy viseli na bielej stene. Stojaca lampa vedľa krídla bola zapnutá, hoci vonku na jasnej modrej oblohe svietilo slnko. Ponárala zastretú miestnosť do mäkkého prítmia.

Rita podišla bližšie a jemne sa dotkla jeho pleca: „Hej, Patrick.“

Patrick zdvihol pohľad, no nenechal sa pri hraní rušiť. „Hej, Rita.“ Jeho prsty sa kĺzali po klávesoch. To, čo pôsobilo takým ľahkým a nenúteným, bolo výsledkom každodennej tvrdej práce. Rita to vedela. O to viac obdivovala tohto muža, ktorému už od začiatku jeho mladej kariéry robila manažérku.

Podmienky súťaže:

Stačí ak v období od 1. 4 do 14. 4. 2019:

1.) Lajknete našu oficiálnu facebook stránku: Magazín deň ženy.

2.) Lajknete tiež tento článok a zazdieľate ho.

3.) Pozvete čo najviac priateľov na našu stránku  Magazín deň ženy.

Výhercom sa stáva:

Daniela Demková

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokRecept na Veľkú noc: Pripravte si originálne čokoládové vajíčka
Ďalší článokBleskový Manu: Postavu mamy čajky nadabovala Kate Winslet
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.