Súťaž ukončená: Kto vyhral historickú knihu Neslušná dáma od Megan Framptonovej

Neslušná dáma
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Pre všetky milovníčky historických romancí! Zapojte sa do našej súťaže a vyhrajte knihu Neslušná dáma od Megan Framptonovej. Autorka historických romantických príbehov píše pod vlastným menom a súčasné ženské romány pod pseudonymom Megan Caldwellová. Chcete sa zapojiť do súťaže a vyhrať jej knihu? Čítajte ďalej…

O čom je kniha Neslušná dáma?

Lady Eleanor, najstaršia dcéra vojvodu z Marymountu, pozná svoje hranice aj očakávania rodiny: musí sa dobre vydať, aby prinavrátila rodu stratenú česť. Preto jej rodina vyberie budúceho manžela. Krátko nato stretne Eleanor v kníhkupectve zaujímavého mladého muža a vysvitne, že ide o ženíchovho mladšieho brata. Lord Alexander Raybourn sa však správa dosť škandalózne a nemá na budúcu švagrinú práve najlepší vplyv.


Lady Eleanor postupne Alexandra spoznáva a ťahá ju k nemu viac ako k jeho staršiemu bratovi, dedičovi titulu. Čím častejšie sa potajomky stretávajú, tým viac je ním očarená. Eleanor si píše tajný zoznam prianí, ktoré sú nevhodné a zlé, ale napriek tomu by ich rada uskutočnila. Alexander jej sľúbi, že ju do všetkého zasvätí, a ich vzťah sa postupne prehĺbi. Ako však vysvetliť ich ľúbostné vzplanutie staršiemu bratovi a obidvom rodinám?

Úryvok z knihy si môžete prečítať tu.

Stačí ak v období od 19. 2. do 10. 3. 2019:

1.) Lajknete našu oficiálnu facebook stránku: Magazín deň ženy.

2.) Pozvete čo najviac vašich priateľov na našu stránku Magazín deň ženy.

3.) Napíšte do komentára názov článku, ktorý vás zaujal na našej stránke www.denzeny.sk

Výhercom sa stáva:

Martina Zúbková

Gratulujeme!

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokNová vášnivá séria Jedna noc: Sľúbená
Ďalší článokCítite sa unavene? Poradíme vám pár šikovných trikov, ako zregenerovať unavené telo
Mojou vášňou je písanie. Začalo to textami piesní, pokračovalo písaním pre médiá ako Topky.sk, Magazín Plus 1 Deň, Magazín EXclusive a prácou v oblasti marketingu a Public Relations. Okrem Magazínu Deň ženy sa venujem aj svojej PR agentúre Lenita Public Relations a tiež skladaniu piesní a spevu v hudobnom projekte Freya.

3 KOMENTÁRE

  1. Usmejte sa a všetky Dvere sa pred vami otvoria ale páčil sa mi aj článok Prečo ľudia častejšie chvália výzor ako šikovnosť či pravé hodnoty?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.