Súťaž ukončená: Kto vyhral Blbovník od Kristíny Tormovej

Blbovník
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Milujete zapisovanie, kreslenie či čmáranie? Blbovník od Kristíny Tormovej nie je motivačný diár, ale malá pomôcka, ako urobiť váš svet krajším a farebnejším. Stačí sa len o čosi viac venovať sebe a mať farbičky. Začať môžete kedykoľvek! Zapojte sa do našej súťaže a vyhrajte tento originálny zápisník. Ako na to? Čítajte ďalej!

Milé ženy, nájdite si trochu času aj pre seba!

Blbovník nie je motivačný diár, je to len malá pomôcka, ako urobiť váš svet krajším a farebnejším. Stačí sa len o čosi viac venovať sebe a mať farbičky. Začať môžete kedykoľvek, pokojne aj uprostred roka, alebo 26. mája a stránky v Blbovníku si označiť príslušnými nálepkami mesiaca.

Samozrejme, nemusíte si doň zapisovať iba prácu a povinnosti, ale aj zážitky, zoznamy filmov, ktoré ste videli, či kníh, ktoré plánujete prečítať. Na všetko sú v Blbovníku určené špeciálne stránky, ktoré budete vypĺňať priebežne celý rok. Rovnako v ňom nájdete už spomínané farebné nálepky a týždenné plány. Občas natrafíte aj na nejakú výzvu. Keď ju splníte, môžete sa celému svetu a Kristíne pochváliť na sociálnych sieťach použitím hashtagu #blbovnik.

Kristína Tormová

Slovenská herečka, moderátorka, spisovateľka a matka. Študovala dramaturgiu na VŠMU v Bratislave a divadelnej fakulte AMU v Prahe. Pôsobila ako herečka v Radošinskom naivnom divadle. Za úlohu Kláry vo filme Pouta bola nominovaná na Českého leva. Moderovala reláciu Postav dom, zasaď strom a obľúbené Legendy Popu. Dnes navrhuje a vyrába známe pásikavé trička a je známa hlavne ako autorka vtipnej knihy o materstve Som mama (2015).

O živote s dvojičkami, ktoré rastú a menia sa z Knedlí na Dievčatá, napísala aj druhú knihu – Stále som mama (2017). V roku 2017 priviedla na svetlo sveta špeciálny zápisník pre novorodencov – Som nový človiečik

Blbovník (2018) nie je motivačný diár, ale malá pomôcka, ako urobiť váš svet krajším a farebnejším. Stačí sa len o čosi viac venovať sebe a mať farbičky. Začať môžete kedykoľvek, pokojne aj uprostred roka a stránky si označiť príslušnými nálepkami mesiaca…

Podmienky súťaže:

  • Vyžrebovaný môže byt len fanúšik stránky Magazín Deň ženy
  • Dajte Páči sa mi to na tento post
  • Zazdieľajte akýkoľvek článok z Magazínu Deň ženy

Výhercom sa stáva:

Barbora Repáková

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokVnučka Elvisa Presleyho vo filme podľa knihy od Taylor Jenkins Reid
Ďalší článokMilujete ležérny štýl? Ak áno, v šatníku by vám nemali chýbať tieto kúsky
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.