Máte problémy vo vzťahu? Doprajte chlapovi voľnosť!

problémy, vzťah, pár, voľnosť, chlap, muž
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Vzťahy. Tie nás vždy trápia a vždy trápiť budú. Hovorí sa, že ťažko so ženami, ťažko bez žien. Rovnako to platí aj s mužmi. Sme ľudia s chybami a je ťažké ich prehliadať a niekedy aj odstrániť. Viete ako riešiť problémy vo vzťahu?

Chceme, aby nás muži milovali s našimi nedostatkami, no často ich my samy nevieme prijať s tými ich. Máte takéto problémy aj vy?

Nie každá žena je tolerantná, mnohé vyčítajú priateľovi posedenie s kamarátmi, výlety, nedostatok pozornosti a mnohé ďalšie vecí. Chlapom sa to nepáči, majú pocit, že strácajú svoju mužnosť, svoje ja, keď sa musia partnerke stále podriaďovať a počúvať jej výčitky, dudranie a neustálu nespokojnosť.

Problémy a ženy

Rozmýšľali ste niekedy prečo je to tak? Ženy túžia mať veci pod kontrolou, vedieť o všetkom, mať pocit, že chlap chce byť stále s nimi. Chcú byť pre muža prioritou, tou najdôležitejšou osobou v jeho živote. Možno aj sú, ale problémom je, že chlapi a ženy dávajú city najavo rozdielne.

Muži milujú voľnosť

Chlap potrebuje aj svojich kamarátov a voľnosť. Ženy nerady dávajú mužom voľnosť, lebo sa boja, že ich už nebudú chcieť a budú radšej tráviť čas so svojimi kamarátmi. No to, že sa chlap rád vráti k svojej polovičke si ženy veľmi neuvedomujú. Ak chcete, aby vám vzťah fungoval ďalej, mali by ste dopriať svojmu milému voľnosť. Samozrejme, že keď trávi viac času s priateľmi a kýmkoľvek a čímkoľvek iným ako s vami, mali by ste porozmýšľať či to má zmysel.

Avšak ak vás chlap ľúbi a chce byť s vami, všímajte si ako sa správa, keď je s vami sám, keď ste spolu s priateľmi vonku, či sa vám ozve počas dňa. Ukážte mu, že ho ľúbite, že mu veríte a ste tou osobou, s ktorou chce byť. Je ťažké dať chlapovi voľnosť, hlavne keď túžite byť jeho prioritou, ale dá sa to.

Spoločné záujmy

Skúste spolu športovať, chodiť na výlety, do divadla, do kina, nájdite si činnosť, z ktorej budete mať radosť. Možno už nebudete mať potom pocit, že vás už neľúbi (keď mu doprajete voľnosť), ale že chce byť s vami a je naozaj šťastný.

Text: Nikoleta Wellová

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokDobrá kamarátka: Ako ju rozpoznať?
Ďalší článokMadam X: Vášnivé a provokatívne odhalenie
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.