Prichádza jeseň! Akým aktivitám sa venovať cez voľné jesenné dni?

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Ani sme sa nenazdali a krásne letné horúce dni sú už preč. Prišla jeseň, ktorá je typická svojou farebnosťou. Keď je krásna suchá, môžeme si dopriať prechádzky v prírode, zabicyklovať si a ísť na vysokohorskú turistiku. Ale pokiaľ máme pochmúrnejšie dni a väčšinu dňa len prší a fučí, či chceme, či nechceme, musíme voľné chvíle tráviť vo vnútri.

Akým aktivitám sa venovať, keď sú dni škaredé a aj pri krátkej prechádzke by ste premokli do nitky?

Čítajte knihy

Teraz nastal ten správny čas otvoriť knihu a prečítať si ju. Cez leto ste viac času trávili pri vode, v exteriéri a venovali ste sa iným aktivitám, ako čítaniu kníh. Ak máte vo svojej knižnici titul, ktorý ste už dávnejšie chceli čítať, ale nemali ste čas a ani príležitosť, vytiahnite si ho. Ku knihe si vezmite šálku teplého čaju, zakryte sa dekou, vyložte nohy a ponorte sa do príbehu. Vôbec vás nebude trápiť to, čo sa deje za oknami.

Tip len pre vás: V súčasnosti rastie popularita motivačnej literatúry. Skúste si zaobstarať aj vy jednu knižku. Pomôže vám to najmä v práci.

Skúšajte nové recepty

Máte v záložkách v počítači nejaké zaujímavé recepty, ktoré stoja za vyskúšanie? Nájdite ich, spíšte na papier a vyskúšajte ich. Nielenže pripravíte niečo chutné pre vašich blízkych, zdokonalíte sa aj vo varení.

Vzdelávajte sa

Skúšajte vytváranie kreatívnych výrobkov. Pustite sa do háčkovania, vyšívania, pletenia, alebo si kúpte najnovšie vydania jazykových učebníc a vzdelávajte sa v cudzom jazyku. Budete prekvapené, koľko toho za toto pochmúrne obdobie stihnete. Akonáhle sa však vyjasní, absolvujte prechádzku v prírode.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokAké pocity zažíva matka, keď jej dieťa ide prvýkrát do škôlky?
Ďalší článokNeustále niekam meškáte? Zatočte s tým takto jednoducho!
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.