Podravka je s nami už viac ako 60 rokov!

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Poznáte Ochucovadlo Podravka, ľudovo prezývané vegeta alebo jednoducho Podravka? Že sa pýtame! Však pri varení ho používali už naši starkí, rodičia a radi po ňom siahneme aj my. Je súčasťou našich kuchýň dlhé roky. Pýtate sa, ako je to možné? Dôvod je veľmi jednoduchý: ak jedlu niečo chýba, Podravka ho dochutí k najvyššej spokojnosti!

Na originálne spojenie korenín a kvalitnej sušenej zeleniny nedá dopustiť niekoľko generácií. Či ste v kuchyni ako doma alebo sa s varením len zoznamujete, Ochucovadlo Podravka využijete pri príprave jedál od výmyslu sveta – dochutí polievky, zeleninu, mäso a aj sezónne špeciality. Stačí lyžička Podravky a obľúbené jedlo vyladíte presne k vášmu štýlu a chuti.

Časom overená kvalita a chuť

Mama, ktoré sa ponáhľa z práce pre deti na krúžky a rozmýšľa, čo variť na večeru…

Otec vychutnávajúci si víkendové varenie pre rodinu či grilovacie umenie na záhrade…

Večne zaneprázdnený manažér, ktorý sa chce najesť bez kompromisov – rýchlo, kvalitne a chutne…

Študent na internáte, pre ktorého je príprava chutného jedla mnohokrát výzvou…

Odmena po ťažkom dni? Obľúbené jedlo navarené jednoducho a rýchlo…

Je vám niektorá z týchto situácii povedomá? Varenie bolo, je a bude neoddeliteľnou súčasťou našich životov. Pre niekoho je záľubou, pre iného nutnosťou. Tak či onak, Podravka už viac ako 60 rokov sprevádza naše kulinárske dobrodružstvá a robí prípravu jedál jednoduchšou. Nadčasové Ochucovadlo Podravka nie je módnou záležitosťou, ktorú o chvíľku nahradí niečo iné. Gurmánska stálica našich kuchýň je tu pre všetkých bez rozdielu a na jej tradičnú chuť overenú časom sa môžeme vždy spoľahnúť.

S Podravkou je varenie zážitkom

S Podravkou chutí skrátka každé jedlo lepšie, preto sa oplatí premeniť varenie na zážitok! Starostlivo vybrané koreniny a sušená zelenina tvoria tradičnú chuť, ktorá vyladí každé slané jedlo do dokonalosti. Ochucovadlo Podravka môžete použiť v omáčkach, polievkach, prívarkoch, tiež pri pečení či grilovaní mäsa, rýb a zeleniny, a to na akýkoľvek spôsob. Nie je nič jednoduchšie, ako pridať štipku Podravky, presne podľa vašej chuti. Želáme veľa chutných kulinárskych zážitkov a dobrú chuť!

Viac na www.podravka.skwww.ktvojmustylu-podravka.sk.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokÚžasné fantasy Amari a Noční bratia
Ďalší článokBláznivý horoskop na apríl 2022: Radšej ho neberte až tak vážne
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.