Bláznivý horoskop na apríl 2022: Radšej ho neberte až tak vážne

horoskop na apríl 2022
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Viete, aký bude mesiac apríl 2022 podľa znamení? Prečítajte si náš bláznivý horoskop na apríl 2022. Neberte ho však príliš vážne.

Baran

V apríli sa vám budú vyhýbať problémy ako čert krížu. Ak vám to dlhšiu dobu vo vzťahoch škrípalo, konečne to doškrípe, tak ako partnerove zuby a vy si budete veselo užívať jeden druhého. Hoci aj bez zubov.

Býk

Tento mesiac sa nesie v znamení krásy. Preto si vypracte z obydlia všetky haraburdy, plesnivé ponožky a vyprášte zatuchnuté matrace. Jarné upratovanie vás povoláva do služby! Môžete sa obklopiť novými doplnkami v domácnosti.

Blíženci

Tento mesiac bude poriadne divoký. Vaša nálada sa bude meniť ako aprílové počasie. Vo vzťahu využite čas slnka. Zbytočne neprivolávajte búrky a dážď, lebo sa môžu zmeniť na tornádo, ktoré zmetie všetky dobré časy.

Rak

Apríl prebudí vo vás silné emócie. Môže sa stať, že vaše výbuchy nálad budete po sebe upratovať ešte dlhé obdobie. Preto sa zamerajte na upokojujúce aktivity –  pozorujte tečúcu vodu, praskajúci ohník či pohodový dokument o leňochodoch.

Lev

Tento mesiac vo vás prebudí sexuálnu energiu. Nespútaný apetít vás povedie do najtajnejších zákutí sexuality a budete chcieť skúšať nemožné. Vyhraďte si s partnerom celý víkend na vášnivé dobrodružstvá, no nedajte sa zvábiť na nekalé orgie.

Panna

V apríli budete prahnúť po nehe a láske. A ak ju nevymámite od svojich blízkych, budete ochotní „poobťažovať“ aj náhodných okoloidúcich. Užívajte si každý prítomný okamih, hoci aj prevesení na obetnom baránkovi (aj ten bude rád).

Váhy

V apríli vám spadnú z neba výborné komunikačné schopnosti. Neváhajte (aj keby ste mohli, lebo ste v znamení Váh) a využite ich od A po Z. Začnite študovať cudzie jazyky, ale veľmi to nepreháňajte, aby ste nedostali herpes.

Škorpión

V apríli by ste sa mali naučiť pracovať so svojimi emóciami, pretože budete mať prebytok energie. Vyskúšajte ju schladiť motivačným otužovaním v ľadovom potôčiku alebo cezpoľným behom v rannej rose bez topánok.

Strelec

V apríli sa prejavia vaše rodičovské inštinkty. Nalaďte sa na rodinnú vlnu a pozrite si starú dobrú klasiku ako Beethoven, Hľadá sa Nemo či Dobu ľadovú. Pokiaľ nemáte vlastných potomkov je ten správy čas vystreliť semienko lásky.

Kozorožec

Tento mesiac vám prinesie silnú motiváciu do práce a túžbu po vysokých zárobkoch. Vo svojom zamestnaní budete tráviť dni aj noci. Vaša posteľ sa zrazu ocitne v kancelárií. Možno to bude ale aj tým, že pracujete z domu.

Vodnár

Tento mesiac sa vôbec nezastavíte. Stanú sa z vás cieľavedomí ľudia, ktorých neodrovnajú žiadne plesnivé polená pod nohami. Budete utekať za svojim cieľom. Porastie vám sebavedomie, plat, no vďaka behu vám neporastie zadok.

Ryby

Tento mesiac sa vaša hlava premení na obrovskú špongiu, ktorá bude túžiť nasávať vedomosti. Vyhovejte jej a vrhnite sa na lúskanie neprebrázdených poličiek s knihami, ktoré zapadli niekoľkoročným prachom.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokPodravka je s nami už viac ako 60 rokov!
Ďalší článokVražda, únos, atentát… Nadupaný špionážny triler Angličan
Mojou vášňou je písanie. Začalo to textami piesní, pokračovalo písaním pre médiá ako Topky.sk, Magazín Plus 1 Deň, Magazín EXclusive a prácou v oblasti marketingu a Public Relations. Okrem Magazínu Deň ženy sa venujem aj svojej PR agentúre Lenita Public Relations a tiež skladaniu piesní a spevu v hudobnom projekte Freya.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.