Podprsenky v lete: Nosíte ich aj v tomto ročnom období?

podprsenky
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Horúce letné počasie je tu a mnohé z nás si už chystá obľúbené letné topy a blúzky, priedušné tielka či priesvitné košele. Nejedna žena si kladie otázku, akú zvoliť podprsenku tak, aby pod letným topom nevyzerala trápne a či radšej neísť bez podprsenky. Áno či nie?

Vyraziť si v sparne bez podprsenky je pohodlné, prsia sa nikde netlačia, nepotia, je to skrátka sloboda. Lenže kedy už táto sloboda pôsobí trochu trápne? Pokiaľ máte obrie prsia, ktoré sú už mierne ovisnuté. Ísť naostro si môže dovoliť naozaj len majiteľka pŕs, na ktoré ešte gravitácie nepôsobí. Ak takéto prsia máte, máte šťastie. Aj tak ale pozor, aby vám nepresvitali bradavky, radšej si kúpte nálepky na bradavky!

Telová klasika

Ak patríte do tej skupiny žien, ktorá si skrátka podprsenku obliecť musí, vyberte si takú, ktorá pod letnými topmi nebude vidieť, alebo naopak bude vidieť dokonale. V prvom prípade hlavne zabudnite na plastové priehľadné ramienka. Tieto „neviditeľné“ špeciality bohužiaľ vidieť sú a pôsobia ako päsť na oko. Stavte na podprsenku v telovej farbe a pokojne spevnenú, samodržiacu – potom nemusíte riešiť, keď vám spod tielka vyliezajú ramienka.

Priznaná čipka

Druhým variantom je, že zvolíte sexi podprsenku, u ktorej budete chcieť, aby bola vidieť. V tom prípade voľte čipkovou. A ak chcete byť trendy, tak jednoznačne braletku! Braletky sú často širšie a pripomínajú top, bez výstuže, bez kostíc, proste len čipka. Túto čipkovú parádu môžete nechať vykukovať z košele či letného topu a budete jednoducho šik. Obľúbil si ju celý rad celebrít, ale aj obyčajné smrteľníčky. A pozor, hodí sa pre veľké aj pre malé prsia!

Braletky

Čipkovaná balkonetka

Balkonetky, známe tiež ako bardotky, pristanú snáď každému dekoltu. Vždy majú kosticu s ramienkami na okraji košíčkov. Návrhári tento rok spojili balkonetku s braletkou a vznikla čipková trojuholníková podprsenka s vystuženým košíčkom. Nielenže „robí“ prsia krásne, ale môžete ju nechať vykukovať bez strachu, že budete vyzerať vulgárne, alebo lascívne. Ženy sa balkonetky zbytočne obávajú. Keď na ňu v obchode narazíte, skúste si ju, aj keď sa vám na pohľad zdá tvarovo zvláštna. Výsledok vás prekvapí.

Hlavne majte súdnosť

Áno, muži vám povedia, že chodiť bez podprsenky je v pohode, ale v tomto ich nepočúvajte. Ak už si to dovoliť môžete, určite tak nechoďte do zamestnania alebo na spoločenské akcie (aspoň nie bez nálepiek). U podprseniek sa riaďte hlavným pravidlom skryť alebo zvýrazniť a buďte k sebe kritická. A keď nemáte súdnosť, spýtajte sa svojej najlepšej, najkritickejšej kamarátky. Nech vyzeráte v lete skvele.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokAj kuchynský drez má vplyv na varenie: Viete aký?
Ďalší článokLubrikanty sú pomôckou pri používaní kondómov: Využívate ich aj vy?
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.