Podľa čoho spoznáte, že ste jeho princezná alebo len „záskok“?

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Má váš partner veľa známych medzi ktorými sú hlavne ženy? Stretáva ich na ulici, kýva im už z kilometra a vás drží v úzadí akoby ste zapáchali od rýb? Natlačil by vás najradšej do konzervy, keď sa s ním zhovárajú iné alebo ide iba o vašu paranoju?

Chcete vedieť či ste jeho top voľba, ktorú by neskopol do drvičky odpadu keby dostal za túto službu milión eur? Alebo by vás bez váhania vymenil za kilo banánov? Ak áno, tak pozorne čítajte. Stačí sledovať tieto indície.

Frajerka v „utajení“

Kráčate s partnerom po ulici, on naťahuje krk ako žirafa a vy premýšľate prečo. O pár sekúnd stretne známu, okamžite s ňou začne debatovať a vy stojíte mimo za jeho chrbtom ako psík na vôdzke? Nepredstavil vás a ani len jej nepovedal, že ste jeho frajerka? Tak by ste mali spozornieť! Trvá ich rozhovor viac než jeden „uhorský rok“ a vy si už obhrýzate nechty od nervozity? Keď sa známa stratí, on sa otočí a rozpráva akoby sa nič nedialo alebo nedajbože básni len o nej?

Ak sa to stalo raz, v poriadku, ak dva krát, trochu menej v poriadku, no ak toto robí pravidelne, premýšľajte. Zapojte svoje kábliky do elektriny a skúste vyzistiť, či jeho známa nebola na zozname jeho objektov alebo náhodou aj nie je. Vhodnými slovnými hračkami partnera dokážete vyšetriť a diagnostikovať ako nič. Stačí vám len očný kontakt a „ručný stetoskop“, aby ste zistili či náhodou jeho srdiečko nezačne tĺcť pri pohľade na inú.

V spoločnosti ste na poslednom mieste              

Ďalším indikátorom kedy hráte iba vedľajšiu rolu je jeho správanie v spoločnosti. Ste na párty, partnera pustite z dohľadu a on je odrazu ako rezeň, ktorý sa necháva obaľovať stále v novej a novej vrstve „ženskej strúhanky“? Vidíte, že je stále väčší a pyšnejší, že ma okolo seba zástup zomletých rožkov? A vy sa pýtate prečo mu nestačíte iba vy? Dobehnete, nedajbože, za ním a on sa na vás pozrie ako na strigu s bradavicou.

Keď mu urobíte žiarlivostné scény, obratom vás schladí slovami: „Zlato, to sú len známe, a pozri tamtá nie je vôbec môj typ, prečo by som ju mal vymeniť za teba?“. Vy sa mu ospravedlníte a poviete mu, že mu veríte. No potom odíde a celý večer sa venuje len im. Dávajte pozor! Ak sa to opakuje viac krát, táto indícia nenaznačuje nič dobré. Skúste sa samy zamyslieť ako by sa nemal váš partner správať v spoločnosti. Nebojte sa vyjadriť svoj názor.

Ste pre neho princezná zo snov alebo nočná mora?

Poslednou indíciou je to ako vás partner vníma medzi kamarátmi. Ste pre neho princeznou alebo iba nočnou morou, ktorá ho budí v noci zo sna? Ako to zistiť? Pokojne si ho otestujte. Pošlite ho s kamarátmi von a nenápadne ho prekvapte. No nie tak, že za ním nabehnete do baru a zavesíte sa mu na krk ako pijavica. Vyberte sa aj vy s kamarátkami niekam von a pokojne partnerovi aj oznámte, že idete na výjazd.

Vezmite to do vlastných rúk a ukážte sa aspoň na chvíľu svojmu drahému na oči. Ak na vás zagáni ako na zvratky, iba s vami prehodí zopár nenápadných slov alebo sa zháči, aby ste ho nesledovali, nenechajte to tak. Po správnosti by sa mal partner tešiť, že vás vôbec vidí a určite vás nemal spláchnuť ako na záchode. Predsa nie ste jeho nočná mora, ale princezná v červenej róbe a nádherným rozprávkovým účesom.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokAgatha Christie: Ak vás nikto nepodozrieva, vraždiť je hračka
Ďalší článokVražda na ostrove Camino: Kto zavraždil autora úspešných trilerov?
Milujem komiksové seriály a filmy. Inšpirujú ma a pomáhajú mi pri písaní.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.