Plánujete modernizáciu obývačky? Poradíme vám pár šikovných trikov, ako tento priestor skrášliť

modernizacia obyvacky
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Obývačka je miestnosť, kde strávime väčšinu svojho voľného času. Môžeme si v nej pozrieť dobrý film, porozprávať sa so všetkými členmi rodiny a prijímať v nej všetky svoje návštevy.

Ak vás prebúdzajúca sa príroda inšpirovala na modernizáciu týchto priestorov, prečítajte si pár šikovných trikov, ako tento priestor skrášliť.

Vymeňte záclony za závesy po zem

Záclony sa v posledných rokoch dostali do úzadia. Viaceré domácnosti začali preferovať na mieru šité závesy s kvalitných látok, ktoré nezachytávajú prach a aj po niekoľkých praniach si udržiavajú svoju farebnú stálosť.

Skúste vymeniť staré záclony za nové závesy po zem. Závesy po zem vyniknú krásne po stranách okien a skrášlia obývací priestor viac než ktorékoľvek iné dekorácie. Farbu závesov odporúčame zladiť s farbami stien. Ak máte steny trebárs v sivej farbe, kúpte si sivé závesy. Vždy prispôsobujte farebné prevedenie závesov k farebnému prevedeniu stien. Dávajte však pozor, aby ste sa k závesom dostali. V prípade, že máte hneď pri okne sedačku, skúste sedačku trošku posunúť, aby ste závesy neukrčili a aby mali miesto.

Kúpte si krištáľovú vázu a živé kvety

Obchodov z doplnkami a dekoráciami do domácnosti je neúrekom. Ak však plánujete menšie oživenie, odporúčame kúpu krištáľovej vázy. Jedná sa o nadčasovú dekoráciu, ktorá nevyjde z módy. Hand made výrobky sú v súčasnosti populárne a ak preferujete čistý minimalistický priestor, dekorácia v podobe krištáľovej vázy sa vám bude páčiť. Stačí si do nej kúpiť živé kvety, poprípade umelé, ktoré vám vydržia podstatne dlhšie. Táto váza vynikne na obývacej stene, na minimalistickom konferenčnom stolíku, ale aj na interiérovej parapete.

Nové obrazy

Ak máte v obývačke viacero stien prázdnych, kúpte si fotorámy, do ktorých si vložíte rodinné fotky. Momentálne sú veľmi obľúbené samolepky na stenu v tvare stromov.

Nové obrazy dajú tejto miestnosti ten správny šmrnc. Skúste si preto kúpiť zopár nových obrazov a uvidíte, že to vašej obývačke prospeje.

Dekoračné vankúše

Jar je správny čas na oživenie sedacej súpravy. Ak máte doma mohutnú sedačku v tvare U, dekoračných vankúšov si môžete dovoliť podstatne viac.

Odporúčame vám preto kúpu nových farebnejších dekoračných vankúšov. Vynikajúce budú pastelové farby, ale pohrdnúť nepohrdnite ani výraznou zelenou, petrolejovou, či sviežou horčicovou.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článok6 top rozhľadní z celého sveta, ktoré musíte navštíviť
Ďalší článokAko predĺžiť životnosť sporáka a práčky? Ponúkame vám pár praktických rád, ako na to
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.