Zdravá pizza bez výčitiek: Nový britský hit

zdrava pizza

Pizza! Kto by ju nemiloval? Je jedno či držíte diétu. Aj tak raz zhrešíte a zahryznete sa do tohoto skvostného jedla. Ak však chcete jesť toto hriešne jedlo ďalej a nepribrať, tak máme pre vás skvelú novinku! 

Britský vedci totiž prišli na receptúru, vďaka ktorej má pizza oveľa menej kalórií, a tak si ju môžu dopriať aj návštevníci posilňovne.

Túto pizzu uviedol na trh musclefood.com a má iba 400 kalórii. Je momentálne dostupná v 4 druhoch a to ako Pizza Margerita (364 kalórií), Zeleninová Pizza, Pizza s kozím syrom a Kuracia Pizza (380 kalórií).

Len na porovnanie, bežná pizza obsahuje okolo 800 kalórií, čo je takmer polovica denného príjmu dospelého človeka. Táto nová pizza má viac ako o polovicu menej, no chutí rovnako dobre.

Ste zvedaví na cenu tejto pizze? Nemajte obavy, nejde o závratnú sumu. Táto pochúťka stojí približne 5 eur a je dokonca lacnejšia ako pizza v slovenskej pizzérii.

Nízkokalorická pizza bola vypredaná už za 48 hodín od uvedenia na trh a britským obyvateľom sa tento nápad tak zapáčil, že si pizzu objednávajú ďalej, pretože im vraj chutí oveľa viac, a čo je hlavné, majú zo seba lepší pocit.

A čo my? Dúfajme, že si o pár mesiacov môžeme pochutnať na tejto novinke aj u nás na Slovensku.

Predchádzajúci článokUpratovanie v domácnosti: Akú postupnosť zvoliť?
Ďalší článokAko si ženy predstavujú svoje zásnuby?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.