Zdravá pizza bez výčitiek: Nový britský hit

zdrava pizza
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Pizza! Kto by ju nemiloval? Je jedno či držíte diétu. Aj tak raz zhrešíte a zahryznete sa do tohoto skvostného jedla. Ak však chcete jesť toto hriešne jedlo ďalej a nepribrať, tak máme pre vás skvelú novinku! 

Britský vedci totiž prišli na receptúru, vďaka ktorej má pizza oveľa menej kalórií, a tak si ju môžu dopriať aj návštevníci posilňovne.

Túto pizzu uviedol na trh musclefood.com a má iba 400 kalórii. Je momentálne dostupná v 4 druhoch a to ako Pizza Margerita (364 kalórií), Zeleninová Pizza, Pizza s kozím syrom a Kuracia Pizza (380 kalórií).

Len na porovnanie, bežná pizza obsahuje okolo 800 kalórií, čo je takmer polovica denného príjmu dospelého človeka. Táto nová pizza má viac ako o polovicu menej, no chutí rovnako dobre.

Ste zvedaví na cenu tejto pizze? Nemajte obavy, nejde o závratnú sumu. Táto pochúťka stojí približne 5 eur a je dokonca lacnejšia ako pizza v slovenskej pizzérii.

Nízkokalorická pizza bola vypredaná už za 48 hodín od uvedenia na trh a britským obyvateľom sa tento nápad tak zapáčil, že si pizzu objednávajú ďalej, pretože im vraj chutí oveľa viac, a čo je hlavné, majú zo seba lepší pocit.

A čo my? Dúfajme, že si o pár mesiacov môžeme pochutnať na tejto novinke aj u nás na Slovensku.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokMúzeum zlého umenia: Obrazy, ktoré sú na smiech
Ďalší článokRozkošný gekon s mini parťákom vás dostanú

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.