Páčia sa vám dvaja muži naraz? Ako sa rozhodnúť pre toho správneho

dvaja muži
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Podarilo sa aj vám zamilovať do dvoch mužov naraz? Cítite sa ako rozdvojená osobnosť? Ráno sa prebúdzate s tým, že najviac zo všetkého milujete „šľahačku“ a večer nadovšetko zbožňujete zase „čokoládu“? Pýtate sa či je možné prechovávať k dvom mužom city a to naraz?

Je to normálne alebo ste sa pomiatli? Bojíte sa, že niekde z kúta na vás vyskočí ošetrovateľ z psychiatrie a ponúkne vám teplé miesto na psychiatrii? Zahoďte obavy a prečítajte ako si vybrať toho správneho, pretože milovať dvoch mužov môžete, ale byť s nimi už nie.

Musíte prísť na to, čo ku komu cítite!

V prvom rade, keď hovoríme o prechovávaní citov k dvom rôznym mužom, nemáme na mysli frajera a nejakú „bokovku“. Pretože takýto prípad je zamietnutý. Nielenže ide o neveru, ale aj o veľmi vážnu chybu. Nikdy to nerobte! Buď ste zadaná alebo nie. V žiadnom prípade partnera nepodvádzajte. V týchto citoch musíte mať jasno. Ak partnera vedome podvádzate, nevážite si ho natoľko, aby ste boli k nemu úprimná. Tento hriech je neodpustiteľný. V tom prípade vášho frajera nechajte ísť a vaše city k nemu sú na poslednom mieste. V prípade ak ste stále free, páči sa vám spolužiak alebo kamarát a k tomu ešte aj nejaký pocestný či známy, skúste to vyriešiť.

Blúdite v labyrinte ako Harry Potter? Neviete či by o vás vôbec jeden z tých dvoch zavadil? Ak chcete vedieť výsledok, konajte. Neblúďte tri svetelné roky v tom istom kruhu. Pokúste sa nadviazať bližší kontakt a uvidíte či aspoň jeden z vašich objektov má o vás záujem.

Môžu nastať tri prípady!

Buď nemá záujem ani jeden! – V takomto prípade nezúfajte, prídu ďalší.

Záujem má buď prvý alebo druhý! – Takže je rozhodnuté. Nemuseli ste si hádzať kockou alebo na slepo žrebovať papierik s jedným menom. Čiže osud vybral za vás.

Keď majú záujem obaja! – Tento prípad vás zmätie. Vám sa páčia obaja a obom sa páčite aj vy. Viete, čo robiť? Možno neexistuje presný návod ako sa rozhodnúť, ale môžete si vybrať toho správneho. Nikdy však nezabúdajte, že sa s oboma nesmiete zahrávať, balamutiť ich a chodiť s oboma naraz! Skúste im byť kamarátkou, spoznať ich a uvidíte, že čas rozhodne za vás. Ak si nevyberiete na prvý krát toho správneho, nevadí. Možno to bude láska na druhý pokus.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokSte vyčerpané? Prezradíme vám, čo vám pomôže
Ďalší článokTip na výlet: Spoznajte krásy mesta Bardejov
Milujem komiksové seriály a filmy. Inšpirujú ma a pomáhajú mi pri písaní.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.