Páčia sa vám dvaja muži naraz? Ako sa rozhodnúť pre toho správneho

dvaja muži

Podarilo sa aj vám zamilovať do dvoch mužov naraz? Cítite sa ako rozdvojená osobnosť? Ráno sa prebúdzate s tým, že najviac zo všetkého milujete „šľahačku“ a večer nadovšetko zbožňujete zase „čokoládu“? Pýtate sa či je možné prechovávať k dvom mužom city a to naraz?

Je to normálne alebo ste sa pomiatli? Bojíte sa, že niekde z kúta na vás vyskočí ošetrovateľ z psychiatrie a ponúkne vám teplé miesto na psychiatrii? Zahoďte obavy a prečítajte ako si vybrať toho správneho, pretože milovať dvoch mužov môžete, ale byť s nimi už nie.

Musíte prísť na to, čo ku komu cítite!

V prvom rade, keď hovoríme o prechovávaní citov k dvom rôznym mužom, nemáme na mysli frajera a nejakú „bokovku“. Pretože takýto prípad je zamietnutý. Nielenže ide o neveru, ale aj o veľmi vážnu chybu. Nikdy to nerobte! Buď ste zadaná alebo nie. V žiadnom prípade partnera nepodvádzajte. V týchto citoch musíte mať jasno. Ak partnera vedome podvádzate, nevážite si ho natoľko, aby ste boli k nemu úprimná. Tento hriech je neodpustiteľný. V tom prípade vášho frajera nechajte ísť a vaše city k nemu sú na poslednom mieste. V prípade ak ste stále free, páči sa vám spolužiak alebo kamarát a k tomu ešte aj nejaký pocestný či známy, skúste to vyriešiť.

Blúdite v labyrinte ako Harry Potter? Neviete či by o vás vôbec jeden z tých dvoch zavadil? Ak chcete vedieť výsledok, konajte. Neblúďte tri svetelné roky v tom istom kruhu. Pokúste sa nadviazať bližší kontakt a uvidíte či aspoň jeden z vašich objektov má o vás záujem.

Môžu nastať tri prípady!

Buď nemá záujem ani jeden! – V takomto prípade nezúfajte, prídu ďalší.

Záujem má buď prvý alebo druhý! – Takže je rozhodnuté. Nemuseli ste si hádzať kockou alebo na slepo žrebovať papierik s jedným menom. Čiže osud vybral za vás.

Keď majú záujem obaja! – Tento prípad vás zmätie. Vám sa páčia obaja a obom sa páčite aj vy. Viete, čo robiť? Možno neexistuje presný návod ako sa rozhodnúť, ale môžete si vybrať toho správneho. Nikdy však nezabúdajte, že sa s oboma nesmiete zahrávať, balamutiť ich a chodiť s oboma naraz! Skúste im byť kamarátkou, spoznať ich a uvidíte, že čas rozhodne za vás. Ak si nevyberiete na prvý krát toho správneho, nevadí. Možno to bude láska na druhý pokus.

Predchádzajúci článokSte vyčerpané? Prezradíme vám, čo vám pomôže
Ďalší článokTip na výlet: Spoznajte krásy mesta Bardejov
Milujem komiksové seriály a filmy. Inšpirujú ma a pomáhajú mi pri písaní.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.