Otvorená spoveď čitateľky: Veľké problémy s únikom moču po pôrode a ešte toto

problémy s únikom moču po pôrode
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Inkontinencia po pôrode predstavuje typ úniku moču, ktorý trápi množstvo žien. Môžu za to zmeny, ktoré nastali pri prirodzenom pôrode v oblasti panvového dna. Jedna z našich čitateliek sa s nami podelila o svoju nepríjemnú skúsenosť. Ako sa jej podarilo vyriešiť problémy s únikom moču po pôrode sa dozviete v jej príbehu.

Petra začala po prvom pôrode trpieť únikom moču. Stávalo sa to v tých najnevhodnejších situáciách. Predstavte si, že skáčete na skupinovom cvičení a zacítite mokro v nohavičkách. Petra to zažívala často. Najprv tomu nepripisovala veľkú váhu, pretože po pôrode to vraj bolo bežné. No keď problémy pretrvávali viac ako rok, zašla za svojou gynekologičkou. Tá jej najskôr poradila používať vložky a cvičiť cviky na panvové dno. No žiadne zmeny neprichádzali ani po pol roku, tak jej lekárka odporučila laserovú operáciu. Tešila sa, že jej už konečne niečo pomôže a vyslobodí ju z jej trápenia.

No potom však prišiel šok!

Na klinike bola dokopy dvakrát a nepomohlo to. Práve naopak! Bolo to ešte horšie ako pred tým. Zbytočne vyhodila peniaze. Aj keď jej gynekologička odporúčala ešte ďalšiu operáciu, radšej na ňu nešla. Pretože po druhej operácií mala výrazné komplikácie. Už pri zakašlaní či kýchnutí mala úplne mokré nohavičky. Musela si ich vymieňať minimálne trikrát denne.

Zachránila ju známa s rovnakým problémom

Na cvičeniach spoznala Eriku, ktorá mala tiež problémy s únikom moču po pôrode. Odporučila jej naštudovať si informácie o terapii s názvom Emsella. Erika celý život športovala, bola aktívna, zdravo sa stravovala a nikdy ju nenapadlo, že po pôrode ju tiež postihne takýto problém. Vyskúšala rôzne tabletky, sedenia či vyšetrenia, no pomohli jej až v jednej estetickej klinike v Žiline.

Problémy s únikom moču po pôrode ustúpili

Najlepšie na tom bolo, že celý proces prebiehal bez operácie, bolesti alebo zásahu do tela. Vďaka tejto liečbe dochádzalo k stimulácií svalov panvového dna elektromagnetickou energiou. Táto procedúra prebiehala v oblečení v sede na špeciálnom kresle. Počas 30 minút terapie pociťovala len príjemné brnenie v intímnych partiách a v oblasti panvy. Prvé zlepšenie videla už po po šiestich opakovaniach. Petra vyskúšala jej tip a pomohol jej.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokPríbeh odvahy a lásky na motívy skutočných udalostí
Ďalší článokVyjde riskantný plán, kým ju gestapo zlomí?
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.