O čom je kniha Darker? Pikantný vzťah očami Christiana Greya

darker
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Pripravte sa na vzrušujúce čítanie. Prežite ešte raz vášnivý príbeh Päťdesiat odtieňov temnoty, ale tentoraz z pohľadu Christiana Greya. On sám vám vyrozpráva, ako to všetko bolo, čo cítil a po čom túžil. Vstúpte do jeho utrápenej duše, jeho myšlienok a snov. Je tu Darker – Päťdesiat odtieňov temnoty očami Christiana Greya.

Som v šoku, lapám po dychu, akoby som dostal ranu do brucha. Pod čiernym sakom má šaty, ktoré mám veľmi

rád – tie fialové. Obuté má čierne lodičky na vysokom podpätku, vlasy sa jej v podvečernom slnku lesknú, pri chôdzi jej povievajú vo vánku. No nie sú to ani tak šaty či vlasy, čo ma upútali. Ana má bledú, takmer priesvitnú tvár, tmavé kruhy pod očami a je chudšia.
Kriste.
Aj ona trpí…

E L James sa vracia do sveta Päťdesiatich odtieňov, odkrýva ďalšie pikantnosti a úskalia tohto ľúbostného príbehu, ktorý nadchýna milióny čitateľov na celej zemeguli.

Christian a Anastasia

Ich spaľujúca a šteklivá aférka sa skončila zlomenými srdcami a vzájomným obviňovaním, no Christian Grey je načisto posadnutý Anastasiou Steelovou a nedokáže na ňu zabudnúť. Aby ju získal späť, rozhodne sa potlačiť svoje najtemnejšie túžby i potrebu riadiť druhých, a ľúbiť Anu tak, ako si to želá ona.

Lenže trauma z detstva ho naďalej sužuje. Okrem toho vysvitne, že Anin intrigánsky šéf Jack Hyde ju chce pre seba. Dokáže Christianov dôverník a terapeut Dr. Flynn pomôcť svojmu klientovi čeliť démonom, s ktorými zápasí? Alebo ho panovačná povaha Eleny, ktorá Christiana kedysi zviedla, a chorobná oddanosť Leily, jeho bývalej subky, stiahnu späť do minulosti?

Ak aj Christian opätovne získa Aninu priazeň, môže niekto s takou čiernou a boľavou dušou, ako je tá jeho, dúfať, že si ju udrží?

Darker – Päťdesiat odtieňov temnoty očami Christiana Greya vám zaručene vyrazí dych a rozprúdi krv v žilách. „Pohľad na šteklivé, ale aj mrazivé veci z pohľadu pán Greya vás nenechá chladnými a budete sa červenať ako zrelé papriky na rozpálenom slnku,“ tvrdí Katarína Pohorelcová, ktorá pracuje ako kníhkupec a je vášnivá čitateľka.

Kniha je súčasťou veľkej knižnej akcie Knižný kompas – vaša cesta ku knihám. Jej cieľom je vrátiť ľudí k čítaniu a presvedčiť ich, že to je skvelá zábava – pri knihách dobre zrelaxujete, prenesú vás do iných svetov a všeličo sa naučíte.

Viac o akcii na www.kniznykompas.sk.

O autorke:

E L James sa po 25 rokoch v televízii rozhodla splniť si detský sen a začala písať príbehy. Jej erotická séria Päťdesiat odtieňov sivej mala fenomenálny úspech. Z trilógie sa predalo vyše 150 miliónov kusov v 52 jazykoch. V roku 2012 vyhlásil magazín Time E L James za jednu z najvplyvnejších ľudí sveta.

Knihu môžete kúpiť aj tu.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokSpisovateľka Lucia Sasková: Ako vznikol jej pseudonym a o čom je kniha Rozpoltená?
Ďalší článokSpisovateľka Adriana Macháčová prichádza s novinku Niekto ako ty
Som knihoholik. Priznávam. Nevydržím deň bez toho, aby som neprečítal aspoň pár strán nejakej knihy. A občas si nájdem čas, aby som sa podelil o svoje dojmy a postrehy.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.