Neviditeľný zinok v opaľovacích krémoch. Ako sa opaľovať bez bielych škvŕn?

Neviditeľný zinok
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Už ste počuli o neviditeľnom zinku v opaľovacích krémoch? Väčšina z nás rieši problém s nepraktickými bielymi škvrnami po nanesení opaľovacieho krému. Neviditeľný zinok sa však postará o to, aby sa krém ľahšie nanášal a nezanechal na pokožke biele stopy. Takto dosiahnete krásne opálenie bez zbytočných bielych škvŕn s vysokou UVA a UVB ochranou.

Aj keď vám slnenie zabezpečí dobrú náladu a fyzickú pohodu, ochrana pred slnkom je určite dôležitá. Preto by ste nemali podceňovať správny opaľovací krém už pri prvých slnečných lúčoch. Práve na jar naberáme totiž pigment rýchlejšie, preto by ste mali byť opatrní a začať s natieraním už teraz. Slnko vám môže spôsobiť slnečné alergie, pigmentové škvrny, starnutie či dokonca rakovinu kože. Nikdy nezabudnite na opaľovacie krémy, ktoré chránia pokožku pred UVA a UVB slnečnými lúčmi.

Wooden Spoon prináša neviditeľný zinok

Ako prví na európskom trhu ponúkajú prírodnú ochranu pred slnkom s neviditeľným zinkom!Práve bulharská značka prírodnej bio-kozmetiky Wooden Spoon prichádza s prvými prírodnými opaľovacími krémami s neviditeľným zinkom. Nielenže sú vhodné pre všetky typy pleti, obsahujú aj neviditeľný zinok. Vďaka nim už nebudete mať na koži biele nerozotreté fľaky. Okrem toho, že nezanechávajú biele stopy, sa tiež ľahšie nanášajú.

Tím spoločnosti Wooden Spoon vykonal dermatologický test na 20 dobrovoľníkoch – z toho 11 s anamnézou alergických reakcií. Ten ukázal, že ich minerálne opaľovacie mlieka sú šetrné k pokožke, nedráždia, nespôsobujú začervenanie ani žiadne alergické reakcie.

Náš tip: Olej po opaľovaní WoodenSpoon

Pokiaľ to náhodou s opaľovaním trochu preženiete, nezabudnite si pokožku správne ošetriť. Odporúčame tento špeciálne vyvinutý olej po opaľovaní so sviežou pomarančovou vôňou. Nájdete v ňom výťažky z baobabu, rakytníka a červených pomarančov. Celý tento kokteil výživných ingrediencií sa postará o to, aby bola vaša pleť osviežená, vzpružená a hydratovaná. Viac na www.bioruza.sk.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokVeľká noc na Ukrajine. Aké zvyky a tradície majú naši susedia?
Ďalší článokOpražený losos s kôprovou omáčkou
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.